بدون زحمت مهاجرت کن

همه ما میدونیم مهاجرت کردن کار ساده ای نیست. اما تو این پست می خوایم راه کارهایی رو به شما نشون بدیم که بدون زحمت مهاجرت کنید.

اگر قصدمهاجرت دارید یا داشتید حتما با سختی های مهاجرت آشنا هستید،هر مرحله از این پروسه زحمتهای خاص خودش رو داره اما ما تو این پست قراره راهنماییتون کنیم که «بی زحمت مهاجرت کنید».

  • نکته اول: زبان بخونید ومدرک زبانتون رو بگیرید.الان با خودتون تصور میکنید ای بابا این که پر زحمت ترین قسمت مهاجرته … اما نه !! زبان خوندن از همه امور مهاجرت واجب تره با دونستن زبان اون کشور هم به خودتون کمک میکنید و سریع با محیط سازگار میشید هم به دولت و کارفرما و یا استاد دانشگاهتون کمک میکنید تا به شما کمک کنند.
  • نکته دوم : رزومه خودتون رو کامل کنید و یک حساب درلینکدین درست کنید.در مورد لینکدین توی یک پست جدا توضیح میدیم اما نحوه نوشتن رزومه رو قبلا توضیح دادیم داشتنش از واجبات مهاجرته و اصلا تصور نکنید بتونید بدون رزومه پربارکار پیدا کنید.
  • نکته سوم : حتما تحقیقات کنید و از تمام روشهای موجود اطمینان حاصل کنید .مطمئن بشید که بهترین کشور رو برای شروع انتخاب کردید از افراد با تجربه مشاوره بگیرید.

با رعایت این سه نکته مهم میتونید یک نفس راحت بکشید و به راه پرفراز و نشیبتون با خیال راحت ادامه بدید و مطمئن باشید که نتیجه تقریبا مثبتی رو میگیرید .

در این مورد مطالب بیشتری بخوانید