مهاجرت تحصیلی به کانادا

بورس تحصیلی کانادا برای دانشجویان از خارج از کشور 2021

بورسیه تحصیلی کانادا راهی است که دانشجویان بین المللی می توانند به تحصیلات خود در کانادا کمک کنند .این کمک هزینه های تحصیلی جوایز مالی غیرقابل بازپرداخت هستند که به دانش جویان با پیشرفت علمی برجسته از سراسر جهان اعطا میشوند .

شما باید برای برخی از بورس های تحصیلی اقدام کنید ، اما بعضی از این بورسیه ها به طور خودکار اهدا می شوند.

بودجه بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل در کانادا هستند ، محدود ، بسیار رقابتی و بیشتر در سطح تحصیلات تکمیلی در دسترس است. با این وجود ، در اینجا چند نکته و منبع برای کمک به شما در کشف این احتمال آورده شده است.

از خانه خودتان شروع کنید

دانشجویان ابتدا باید بورسیه ها و سایر امکانات مالی را در کشور خود بررسی کنند. با وکیل و راهنمای خود در امر بورسیه های تحصیلی تماس بگیرید.

با دانشگاه منتخب خود تماس بگیرید

با دفتر کمک مالی دانشگاهی که مایل به حضور در آن هستید تماس بگیرید تا اطلاعات مربوط به بورسیه دانشجویان بین المللی و هر گونه راهنمای درخواست را از آنها سوال بپرسید.

درباره فرصت های دیگر تحقیق کنید

درباره بورسیه های تحصیلی که توسط دولت کانادا ، دولت های استانی ، بنیادهای خصوصی و سازمان های غیر انتفاعی اداره می شود ، اطلاعات کسب کنید.

در اینجا چند پیشنهاد و منبع برای کمک به شما در شروع دریافت بورسیه تحصیلی در کانادا وجود دارد:

برنامه بورسیه های بین المللی دولت کانادا

امور جهانی کانادا مسئول مشارکت دولت در برنامه های مهم بورس تحصیلی بین المللی است. این وب سایت کاربران را قادر می سازد تا جوایز مطالعه و تحقیق را بر اساس کشور مبدا جستجو کنند.

تماس با مشاوران

مشاوره تخصصی بگیرید

بورسیه های تحصیلات تکمیلی وانیر کانادا

بورسیه تحصیلات تکمیلی Vanier Canada برای دانشجویان دکترا و بین المللی دکترا که در دانشگاه های کانادا تحصیل می کنند ، آزاد است و ارزش آن 50،000 دلار در سال برای مدت سه سال است.

بورس و کمک هزینه تحصیلی Fonds de recheche du Quebec

دولت کبک از طریق صندوق های تحقیقاتی خود FRQNT (طبیعت و فناوری ها) ، FRQS (سانته) و FRQSC (جامعه و فرهنگ) برای تحصیلات دکترا ، بورسیه های فوق دکترا و تحقیقات کوتاه مدت یا توسعه حرفه ای بورس و کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهد.

بورسیه های دکترای بنیاد پیر الیوت ترودو

بنیاد ترودو هر ساله به حداکثر 15 داوطلب برجسته دکترا که در یک برنامه علوم اجتماعی و علوم انسانی ثبت نام یا در شرف ثبت نام هستند پاداش می دهد. ارزش سالانه حداکثر 60،000 دلار برای هر دانش آموز تا چهار سال است.متقاضی گرامی :

لطفا توجه داشته باشید که قوانین مهاجرتی کشورها مدام در حال تغییر است و این مطالب با توجه به قوانین و مقررات کشور ها تدوین و در تاریخ انتشار توسط وکلای رسمی فعال در مهاجرت این کشور ها  به تایید رسیده است. 


 

 از لینک زیر ریز هزینه های زندگی در کانادا را در یافت نمایید


این اطلاعات به شما در تصمیم گیری کمک شایانی میکند.

به این مطلب امتیاز بدهید
5/5

در مورد تحصیل در کانادا بیشتر بخوانید