خودآموز ویزای تحصیلی

تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا یک روش خارق العاده برای پیشرفت تحصیلات و افزایش چشم انداز شغلی شماست.

 استرالیا سومین مقصد محبوب دانشجویان بین المللی در جهان است. آموزش با کیفیت بالا ، دسترسی آسان به خدمات پشتیبانی دانشجویی ، جامعه چند فرهنگی و سبک زندگی خارق العاده ، استرالیا را به یک مقصد جذاب برای تحصیل تبدیل کرده است.

۰۲۱۲۸۴۲۴۴۱۳

انگلیسی به عنوان زبان اصلی مکالمه ، شهریه متوسط و هزینه های زندگی و شرایط جوی عالی از مهمترین جاذبه هایی است که دانشجویان بین المللی را به این کشور می کشاند و استرالیا را به یکی از مقاصد برتر تحصیل در خارج از کشور تبدیل می کند.

7دانشگاه از 100دانشگاه برترجهان متعلق به استرالیا می باشد. بر اساس اعلام انجمن بین المللی آموزش استرالیا ، طی 50 سال گذشته ، 2.5 میلیون دانش آموز بین المللی از موسسات آموزشی استرالیا فارغ التحصیل شده اند. این فارغ التحصیلان اکنون بخشی از شبکه جهانی فارغ التحصیلان هستند که در سراسر جهان تأثیر می گذارد.

مزایای تحصیل در استرالیا

استرالیا کشوری دوستانه و خوشامدگو است. یکی از بالاترین میزان دسترسی به اینترنت در جهان ، کتابخانه های کاملاً انباشته و آزمایشگاهها و کلاسهای درس در سطح جهانی ، استرالیا را به مقصد اصلی دانشجویان بین المللی تبدیل کرده است.دلایل زیادی وجود دارد که می توانید تحصیل در استرالیا را در نظر بگیرید.

 1. هنگام تحصیل، تجربه کار کسب کنید.

موسسات استرالیایی، آموزشی را برای کمک به شما در موفقیت جهت نیروی کار جهانی ارائه می دهند. بسیاری از مدارک و دوره های حرفه ای استرالیا شامل برنامه های تجربه کاری و کارآموزی است ، بنابراین شما می توانید در حالی که تحصیل می کنید ، تجربه عملی صنعت را کسب کنید و شبکه حرفه ای خود را رشد دهید.

در حین تحصیل می توانید در طول ترم تا 20 ساعت در هفته و در تعطیلات ترم به صورت تمام وقت کار کنید. این می تواند راهی عالی برای یافتن کارهای مرتبط با مطالعه یا پرداخت هزینه های زندگی شما در استرالیا باشد.

اگر همسر دانشجو به ویزای وابسته مراجعه کرده باشد ، همسر نیز مجاز به کار در هفته 20 ساعت است.

 1. در امنیت درس بخوانید و زندگی کنید.

شهرهای استرالیا کمترین میزان جرم و جنایت را در جهان دارند و خیابان ها و اماکن عمومی باز و ایمن هستند. گزینه های زیادی برای اقامت وجود دارد: شما می توانید در روستاهای هدفمند دانشجویی ، خانه های اقامتی ، اجاره های خصوصی ، خانه های مشترک یا محل اقامت در مدارس شبانه روزی زندگی کنید.

 1. هزینه های زندگی پایین

استرالیا نرخ بیکاری پایین و اقتصاد قوی دارد. حتی با داشتن سطح بالای زندگی ، هزینه زندگی در “سرزمین کانگوروها” بطور قابل توجهی کمتر از سایر گزینه های تحصیل در خارج از کشور مانند ایالات متحده آمریکا یا انگلیس است برای مشاهده پی دی اف متوسط هزینه های زندگی در استرالیا کلیک کنید.

 1. امکان تحصیل رایگان

بورس های تحصیلی مختلف شامل دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد و آموزش حرفه ای است. این بورسیه ها توسط دولت استرالیا ، موسسات آموزشی و سایر سازمان ها ارائه می شود

 1. کیفیت بالای سطح تحصیل – شناخت جهانی

صلاحیت استرالیا توسط شرکت ها و کارفرمایان در سراسر جهان بسیار شناخته شده است. این واقعیت که اکثر دانشگاه ها خود را مطابق با استانداردهای در حال پیشرفت صنعت به روز می کنند ، تضمین می کند که یادگیری شما در این موسسات تا حد زیادی بالا است.

AQF کیفیت آموزش و پرورش استرالیا را تضمین می کند. این تضمین نشان دهنده این است که در عناوین صلاحیت در سراسر کشور سازگاری وجود دارد و سطح بالایی از آموزش نشان داده می شود

در مقایسه با سایر کشورها ، استرالیا از طریق قانون ESOS  (خدمات آموزشی برای دانشجویان خارج از کشور) که شامل تضمین کیفیت آموزش برای دانشجویان دارای ویزا است ، یک فرآیند محافظت دقیق برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند.

 1. مناطق زیبا و آب و هوای عالی

استرالیا با داشتن مناطق زیبا و دیدنی و آب و هوای عالی شرایط خوبی را برای گذرندان اوقات فراغت در زمان تعطیلات دانشجویان فراهم کرده است.

شرایط اخذ ویزای تحصیلی در استرالیا

دانشجویان بین المللی که قصد دارند دوره طولانی مدت خود را در استرالیا دنبال کنند (بیش از 12 هفته) باید ویزای دانشجویی استرالیا را دریافت کنند. در میان زیر کلاس های مختلف ویزا ، شما باید برای یک زیر کلاس خاص بسته به سن ، نوع برنامه و مدت اقامت خود اقدام کنید. در اکثر موارد ، دانشجویان بین المللی که تحصیلات عالی را در استرالیا دنبال می کنند ، برای کلاس زیر 500 دانشجویی ویزای استرالیا اقدام می کنند (صرف نظر از انتخاب رشته تحصیلی)

ویزای دانشجویی استرالیا (زیر کلاس 500)

ویزای زیر کلاس 500 دانشجویی در July 2016 به اجرا درآمد. این برنامه مدت زمان کامل برنامه تحصیلی شما را پوشش می دهد.و به شما امکان می دهد تا پنج سال و مطابق با تاریخ ثبت نام در استرالیا بمانید. برخی از مزایای دریافت این ویزای دانشجویی شامل امکان آوردن یکی از اعضای خانواده به استرالیا ، شرکت در یک دوره تحصیلی واجد شرایط و درخواست آنلاین در داخل یا خارج از استرالیا برای انتخاب برنامه است.

شرایط دریافت ویزای دانشجویی زیر کلاس 500 :

 • دانشجویان بین المللی باید در یک برنامه تمام وقت دانشگاه در استرالیا ثبت نام کرد.
 • دارای OSHC(جلد بهداشت دانشجویی خارج از کشور) باشید یا در هر یک از دسته های معاف قرار بگیرید.
 • اگر کمتر از 18 سال سن دارید ، مدارک مربوط به بهزیستی را اثبات کنید.

واجد شرایط بودن ویزای دانشجویی استرالیا

شما به عنوان یک دانشجوی بین المللی مایل به تحصیل در استرالیا ، باید اطمینان حاصل کنید که برای دریافت ویزای دانشجویی خود شرایط زیر را دارید:

 1. در یک دوره تحصیلی ثبت نام کنید و شواهد ارائه دهید.

درخواست ویزای دانشجویی استرالیا شما ، باید شامل مدارک ثبت نام باشد که اغلب به یکی از اشکال زیر در دسترس است:

 • COE یا تأیید ثبت نام :

این تایید ثبت نام به دانشجویان پذیرفته شده برای دوره های تمام وقت ثبت نام شده در CRICOS ، ارائه می شود.

(Commonwealth Register of Institutions and Courses for Overseas Students)

 • دوره های مشخص شده COE :

هنگام درخواست بیش از یک دوره ، درخواست ویزا شما باید شامل همه کد های COE باشد. در غیر این صورت ویزای دانشجویی شما فقط دوره اقامت COE مشخص شده را پوشش می دهد.

شما می توانید برای دو یا چند دوره اقدام کنید ، جایی که یک دوره به دوره دیگر منتهی می شود. فاصله بین شروع دو دوره نباید بیش از دو ماه باشد. یک استثنا در دوره فاصله زمانی ایجاد می شود که دوره اول تا پایان سال تحصیلی به پایان برسد و دوره بعدی با شروع سال تحصیلی آینده آغاز شود.

 • نامه پشتیبانی:

در صورت پذیرفته شدن در یک مطالعه یا آموزش تمام وقت که توسط برنامه های بورس تحصیلی وزارت امور خارجه و تجارت استرالیا تأمین می شود ، می توانید نامه پشتیبانی خود را به عنوان مدرک ثبت نام ارائه دهید.

 اگر بودجه شما از وزارت دفاع استرالیا تأمین می شود ، می توانید با نامه پشتیبانی خود برای ویزای دانشجویی درخواست دهید.

 • مشاوره پذیرش دانش آموزان مقاطع متوسطه (AASES ):

دانشجویانی که قصد دارند از استرالیا مدرک تبادل بگیرند می توانند این درخواست را به همراه برنامه ارسال کنند.

 • توصیه نامه از استاد:

دانش آموزان PG که نیاز به اقامت در استرالیا دارند در حالی که پایان نامه مشخص شده است ، لازم است نامه ای را ازاستاد مربوطه ارائه دهند که همان را تأیید می کند.

 1. بیانیه (GTE) داشته باشید.

شما ملزم به نوشتن بیانیه GTE ، ترجیحاً به زبان انگلیسی خواهید بود. اگر بیانیه به زبان دیگری نوشته شده باشد ، یک نسخه ترجمه شده مورد نیاز است. بیانیه GTE برای شناسایی دانشجویانی ارزیابی می شود که به دلایلی غیر از تحصیل ، مانند گرفتن یا حفظ اقامت مداوم در استرالیا ، می خواهند برای ویزای دانشجویی درخواست دهند. از این رو ، داشتن یک بیانیه خوب و واقعی GTE از اهمیت بالایی برخوردار است.

بیانیه GTE باید شامل شواهد یا اطلاعات زیر باشد:

 • مطالعه قبلی: مدارک تحصیلی ، نام ارائه دهنده آموزش ، مدت تحصیل و گواهینامه بدست آمده.
 • تاخیر در مطالعه (گپ تحصیلی) : دلایل رفع هرگونه شکاف در تحصیلات قبلی.
 • اشتغال فعلی : کارفرمای فعلی ، آدرس شرکت ، تعیین شغل ، مدت اشتغال و اطلاعات تماس با مراجع
 • روابط با کشور اصلی : هدف خود را برای بازگشت به کشور خود از طریق روابط خانوادگی ، مالی و اجتماعی قابل توجه توصیف کنید.
 • وضعیت اقتصادی در کشور اصلی: اظهارنامه مالیات بر درآمد یا اظهارات بانکی ، پیشنهادات احتمالی اشتغال و اسنادی که جزئیات مربوط به مشاغل یا شغل را به مدت 12 ماه قبل از درخواست ارائه می دهند.
 • اشتغال در کشور سوم : پیشنهادات بالقوه اشتغال با جزئیات مقیاس حقوق و مشوق های دیگر
 1. بیمه درمانی داشته باشید.

متقاضی ویزا به همراه خانواده خود باید دارای OSHC  (پوشش بهداشت دانشجویی در خارج از کشور) باشند و آن را حفظ کنند. شما می توانید با پیدا کردن یک ارائه دهنده بیمه تأیید شده در استرالیا ، یک OSHC دریافت کرده و هزینه بیمه نامه خود را پرداخت کنید. برای هر عضوی از خانواده که پس از ورود به استرالیا به شما ملحق می شود ، OSHC باید در اداره مهاجرت نمایندگی شود. این باید سلامتی شما را برای مدت زمانی کامل که می خواهید در استرالیا بمانید پوشش دهد.

 • حداقل پوشش برای مجردها 430 AUD در سال است.
 • حداقل پوشش زوجین 2680 AUD در سال است.
 • حداقل پوشش برای یک خانواده 4000 AUD در سال است.
 1. شرایط زبان انگلیسی را برآورده کنید.

متقاضیانی که ملزم به ارائه مدارکی در زمینه مهارت در زبان انگلیسی هستند می توانند نمرات آزمون خاصی را که توسط اداره تأیید شده ارائه دهند. جزئیات زیر حداقل شرایط نمره آزمون برای آزمونهای مختلف ELP مورد تأیید گروه است.

ELICOSدوره های فشرده زبان انگلیسی برای دانشجویان خارج از کشور است.

5. برای اقامت خود پول کافی داشته باشید.

شما باید اطمینان حاصل کنید که پول کافی برای اقامت در استرالیا دارید ، مدرک مالی ارائه دهید. هزینه های مورد نیاز بسته به مدت اقامت ، انتخاب برنامه و موارد دیگر متفاوت است. شما باید پول کافی برای تأمین هزینه های زندگی ، دوره و کل هزینه های سفر خود داشته باشید. اسنادی که می توانید ارائه دهید شامل موارد زیر است:

 • سپرده های پول در یک موسسه مالی
 • وام یا سایر اسناد پشتیبانی مالی
 • بورس تحصیلی یا اسناد پشتیبانی مالی مشابه
 • بلافاصله می توانید مدرکی راجع به درآمد کلی 62،222 AUD در 12 ماه بلافاصله قبل از درخواست ویزا ارائه دهید.
 • اگر اعضای خانواده را بیاورید هزینه های منعکس شده 72،592 AUD است.
 • برنامه ریزی در مورد هزینه های مورد نیاز: اینها شامل هزینه زندگی و شهریه و هزینه علمی مربوط به دوره ها می شود
 • هزینه برنامه لیسانس – 70،000 AUD تا 110،000 AUD
 • هزینه برنامه کارشناسی ارشد – 18000 AUD تا 70،000
 • هزینه زندگی – 21000 AUD در سال (مجردها). اگر با یک شریک همراه باشید 7362 AUD اضافی و برای یک کودک 3،152 AUD اضافی نیاز است.

توجه: هزینه برنامه و زندگی ذکر شده تقریبی است. هر متقاضی باید اطمینان حاصل کند که بودجه دقیق لازم برای درخواست ویزا را دارد.

6. الزامات شخص 

اگر 16 سال یا بیشتر دارید ، باید شرایط ویزای دانشجویی استرالیا را داشته باشید. برای برآورده کردن الزامات ، در هنگام ساخت برنامه ها ، باید:

 • اعلامیه ای کامل درباره رفتار مجرمانه ای که در آن انجام شده اید ارائه دهید.
 • پاسخ های واقعی به سوالات مطرح شده ارائه دهید
 • اطلاعات كامل درخواست شده وزارت امور داخله را ارائه كنيد.

امور داخلی ممکن است بعد از درخواست شما مدارک اضافی را از شما بخواهد. اینها هستند:

 • گواهی پلیس
 • 80 ویژگی شخصی را برای ارزیابی شخصیت تشکیل دهید.
 • اعلامیه قانونی شخصیت
 • نامه رفتار از طرف کارفرما
 • گواهی سربازی.

7. الزامات بهداشتی 

برای تأمین نیازهای بهداشتی ، باید از هر بیماری که می تواند سلامت عمومی را تهدید کند ، هزینه های عمده ای برای مراقبت های

بهداشتی و خدمات اجتماعی دارد ، یا می تواند تقاضای خدمات جامعه یا خدمات بهداشتی درمانی را که کمبود دارند ، داشته باشید.

8. بیانیه ارزشهای استرالیا را امضا کنید.

این بیانیه تأیید می کند که متقاضی ویزای دانشجویی قوانین استرالیا را رعایت و احترام می گذارد. همچنین لازم است جزوه زندگی در استرالیا را مطالعه کنید. این جزئیات اسناد مورد نیاز هنگام درخواست ویزای دانشجویی استرالیا است. بگذارید این موارد را در بخش زیر شرح دهیم:

 • گذرنامه / گواهی تولد
 • COE (تأیید ثبت نام) 
 • OSHC (پوشش بهداشتی خارج از کشور) / بیمه
 • مدارک توانایی مالی برای 12 ماه اقامت و بلیط هواپیما برگشت (حداقل 20،000 دلار بدون احتساب هزینه های تحصیل)
 • بررسی هدف واقعی متقاضی برای اخذ ویزای همراه استرالیا(GTE)
 • امتیازات آزمون زبان انگلیسی

نحوه درخواست ویزای دانشجویی استرالیا

متقاضیان بین المللی باید حداقل 6 ماه قبل از شروع دوره برای ویزای دانشجویی استرالیا اقدام کنند. بگذارید اکنون روند کلی دریافت ویزای دانشجویی شما برای تحصیل در دانشگاه های استرالیا را شرح دهیم:

 1. قبل از درخواست:
 • معاینات پزشکی خود را سازمان دهید.
 • در مورد درخواست ویزا کمک بگیرید.
 • گذرنامه معتبر بگیرید.
 1. دریافت اسناد لازم:
 • اثبات هویت
 • COE ، نامه پذیرش و پشتیبانی
 • شواهدی از داشتن پول کافی برای ماندن
 • شواهدی از دسترسی واقعی به پول ارائه دهید.
 • شواهدی مبنی بر معافیت از پرداخت هزینه درخواست ویزا ، در صورت وجود
 • شواهد OSHC
 • اسناد GTE
 • اسناد زبان – نمرات امتحانات مورد نیاز برای تحصیل در استرالیا
 • اسناد شریک (در صورت معتبر بودن)
 • اسناد مربوط به افراد تحت تکفل و کودکان (در صورت وجود) .
 • اسناد خاص مورد نیاز همراه با چک لیست این اسناد را بیابید.
 1. برای ویزا کجا اقدام کنید؟

برای ویزای دانشجویی استرالیا به صورت آنلاین اقدام کنید:

 • برای ImmiAccount اکانت موردنظر ایجاد کنید.
 • اسناد مورد نیاز را ضمیمه کنید.
 • هزینه های درخواست ویزا را پرداخت کنید.
 • هزینه ویزای دانشجویی استرالیا از طریق:
 • MasterCard (شامل کارت اعتباری Master)
 • VISA ( شامل کارت اعتباری Visa)  و… می توانید پرداخت کنید.
 1. بعد از درخواست شما:

پس از تکمیل برنامه های خود ، باید موارد زیر را از طریق ImmiAccount تکمیل کنید:

 • بایومتریک ارائه دهید.
 • معاینات بهداشتی و نامه های ارجاع پزشکی دریافت کنید.
 • اطلاعات اضافی مورد نیاز را ارائه دهید.
 • رعایت قانون
 1. نتیجه ویزا:

تصمیم در مورد درخواست ویزای دانشجویی استرالیا ، به صورت کتبی برای شما ارسال می شود. در صورت پذیرش ، نامه ای شامل شماره اعطای ویزا ، تاریخ انقضا ویزا و شرایط ویزای دانشجویی شما خواهد بود.

پس از اخذ تأیید ثبت نام (COE) از دانشگاه استرالیا ، ترتیب امور مالی و سایر اسناد را بدهید. با دنبال کردن مراحل زیر ، برای ویزای دانشجویی استرالیا اقدام کنید:

 • ارائه مدارک و پرداخت 413 دلار ، هزینه اولیه ویزای دانشجویی
 • ImmiAccount را در gov.au ایجاد کنید یا در قالب pdf برای برنامه آفلاین بارگیری کنید.
 • اسناد فوق را ضمیمه کنید. (حداکثر 60 پرونده / حداکثر 5 مگابایت)
 • درخواست نهایی را پر کنید و ارسال کنید.

زمان پردازش ویزای دانشجویی استرالیا

معمولاً ویزای دانشجویی استرالیا ظرف یک ماه پردازش می شود ، اما حداکثر زمانی که می تواند 3 ماه طول بکشد. با این حال ، چارچوب ویزای دانشجویی ساده (SSVF) زمان پردازش ویزا را ساده می کند.

به عنوان دانشجوی بین المللی در استرالیا کار کنید.

بیشتر ویزای دانشجویی استرالیا به دانشجویان بین المللی اجازه می دهد تا هنگام یادگیری کار کنند. با داشتن زیر کلاس 500 دانشجوی ویزا مجاز است 20 ساعت در هفته کار خود را شروع کند. بسته به مقررات دانشگاه / دانشگاه خود می توانید به صورت پاره وقت در دانشگاه یا خارج از دانشگاه کار کنید.

استرالیا مکانی عالی برای کار در حین تحصیل است. به همین دلیل است:

 • محافظت از محل کار که به دانشجویان بین المللی ارائه می شود همان حمایتی است که برای هر استرالیایی ارائه می شود.
 • صرف نظر از شغل شما ، طبق دستورالعمل های دولت استرالیا ، حداقل نرخ دستمزد به صورت ساعتی به شما پیشنهاد می شود.
 • هم از طرف موسسات آموزشی و هم از طرف موسسات دولتی و خصوصی پشتیبانی شدیدی از دانشجویان کار بین المللی ارائه می شود.

در صورت برنامه ریزی برای کار در تعطیلات ، می توانید ساعتهای نامحدودی با زیر کلاس 500 ویزای دانشجویی استرالیا کار کنید.

نرخ پذیرش ویزای دانشجویی استرالیا

میزان پذیرش ویزای دانشجویی استرالیا برای بخشهای مختلف آموزش در استرالیا:

 • آموزش عالی: 23٪
 • آموزش های شغلی و آموزشی: 33.9٪
 • ELICOS (دوره های فشرده زبان انگلیسی برای دانشجویان خارج از کشور): 48.10٪

احتمال پذیرش درخواست ویزا به چند عامل بستگی دارد : سابقه رد ویزا ، صحت اطلاعات ارائه شده ، توانایی مالی ، تسلط به زبان و اسناد کامل. فقدان هر یک از این موارد می تواند منجر به انکار ویزای دانشجویی استرالیا شود.

دلایل رد ویزای دانشجویی استرالیا

استرالیا با آغوش باز از دانشجویان بین المللی در دانشگاههای خود استقبال می کند ، با این حال ، احتمال رد ویزای دانشجویی بیشتر است. برخی از دلایل رد ویزای دانشجویی استرالیا عبارتند از:

 • اسناد نادرست / ناقص
 • انتخاب دوره ای غیر مرتبط با تحصیلات دانشگاهی قبلی
 • عدم توانایی در پرداخت شهریه ، زندگی و سایر هزینه ها در استرالیا
 • عدم مهارت در مهارت زبان انگلیسی
 • مسائل مربوط به سلامت
 • عدم توانایی در توصیف خود به عنوان GTE (شرکت کننده موقت اصلی)
 • سوابق کیفری (در صورت وجود)
 • عدم تأمین نیازهای تحصیلی
 • قصد ترک کشور وجود نداشته باشد.

برای نتیجه گیری می توان گفت که برای اخذ ویزای تحصیلی استرالیا باید اطمینان حاصل کنید که جزئیات شرایط مربوط به هر دقیقه را بردارید. درخواست ویزای دانشجویی خود را به عنوان یکی از مهمترین جنبه های بلیط خود برای تحصیل در استرالیا در نظر بگیرید. انجام کلیه پارامترها و تمرکز بر صحت مدارک ، شانس شما را برای دریافت اسناد منتظر افزایش می دهد.

سوالات متداول

 1. آیا می توانم در استرالیا به صورت رایگان تحصیل کنم؟

برای تحصیل رایگان در استرالیا با بورس تحصیلی باید پایه علمی قوی داشته باشید زیرا بیشتر بورسیه ها بر اساس شایستگی علمی است ، بنابراین باید اطلاعات دقیق در مورد تحصیلات قبلی و نمرات خود را ارائه دهید. برای به دست آوردن برخی از بورس های تحصیلی ، الزامات زبان انگلیسی نیز الزامی است.

 1. شرایط ویزای دانشجویی استرالیا چیست؟

شرایطی که شما باید هنگام برنامه ریزی برای درخواست ویزای دانشجویی استرالیا انجام دهید ، GTE  (بیانیه قصد) ، شرایط مالی ، تسلط به زبان (IELTS – 5.5) ، بیمه سلامت ، نیاز به شخصیت ، نامه پذیرش و شناسنامه (گذرنامه) است.

 1. آیا گرفتن ویزای دانشجویی استرالیا آسان است؟

در مقایسه با سایر کشورها دریافت ویزای دانشجویی برای استرالیا آسان تر است. دانشجویانی که می خواهند در استرالیا تحصیل کنند باید شرایط لازم برای دریافت ویزا را داشته باشند.

 1. چه مدت می توانم با ویزای دانشجویی در استرالیا تحصیل کنم؟

با ویزای دانشجویی می توانید تا 5 سال در استرالیا اقامت داشته باشید. با این حال ، تا پایان دوره مجاز به اقامت هستید.

 1. آیا پس از رد شدن می توانم دوباره برای ویزای دانشجویی استرالیا اقدام کنم؟

اگر قصد دارید دوباره برای ویزای دانشجویی خود اقدام کنید ، مطمئن شوید که روی نکاتی که افسر مهاجرت توضیح داده و منجر به رد ویزای دانشجویی شما می شود ، کار می کنید.

همین حالا شروع کنید!

برای شروع مشاوره و تشکیل پرونده فقط کافی‌ست فرم مشاوره را تکمیل نمایید.

سوالی دارید؟

سئوالات متداول در همین صفحه را بخوانید، همچنین مشاوران ما منتظر تماس شما هستند.

۰۲۱-۲۸۴۲۴۴۱۳