خودآموز ویزای تحصیلی

حساب مسدود شده برای اثبات تمکن مالی آلمان

احتمالاً بسیاری از شما می دانید که آلمان امروز یکی از جذاب ترین کشورها برای مطالعات بین المللی است. بیش از 400 موسسه آموزشی وجود دارد که درهای خود را به روی دانشجویان از سراسر جهان باز می کنند. اما برای واجد شرایط شدن و تحصیل در آلمان نیاز به انجام برخی شرایط است .جدا از شرایط عادی ورود به دانشگاه ، برخی پیش نیازهای دولتی نیز وجود دارد که باید توسط دانشجویان کشورهای غیر اتحادیه اروپا مورد توجه قرار گیرد ، به ویژه هنگام درخواست ویزای آلمان .

۰۲۱۲۸۴۲۴۴۱۳

امروز ما می خواهیم در مورد اثبات منابع مالی که باید در اختیار سفارتخانه ها قرار گیرد صحبت کنیم. اثبات مالی نشان میدهد که دانشجو توانایی تأمین هزینه های خود در طول اقامت در آلمان را دارد. یکی از متداول ترین روش ها افتتاح حساب مسدود شده در یک بانک آلمان است.

حساب مسدود شده چیست؟

این یک نوع خاص از حساب بانکی آلمان است که به طور خاص برای اشخاص بین المللی که قصد دارند با هدف تحصیل ، جستجوی کار یا شرکت در برنامه au-pair به آلمان بیاید ، ایجاد شده است.

حساب شما باید در یک بانک آلمان باز شود در حالی که هنوز در کشور خود هستید و مدارک خود را آماده می کنید. ایده پشت این قضیه این است که این اشخاص باید اثبات کنند که بودجه کافی برای تأمین مخارج اقامت خود دارند این مبلغ برای یک سال 10،332.00 یورو خواهد بود و برای هر ماه که قصد دارید در آلمان بمانید باید در یک بانک آلمانی مسدود شود.

پروسه افتتاح حساب مسدود شده

  1. برای حساب مسدود شده خود اقدام کنید

مطمئن شوید که به اندازه کافی زود اقدام کرده اید تا وقت داشته باشید تا همه چیز را برای قرار ویزای خود در سفارت آماده کنید

  1. هویت خود را تأیید کنید و اسناد مورد نیاز را بارگذاری کنید
  2. حساب مسدود شده شما افتتاح شد.
  3. انتقال وجوه مورد نیاز

مبلغی که باید منتقل شود را دوباره بررسی کنید. به هزینه های انتقال بین المللی و نرخ تبدیل توجه کنید.

  1. به وقت ویزای خود به سفارت بروید

تمام مدارک را ارائه دهید و ویزای آلمان خود را دریافت کنید

  1. وارد آلمان شوید

دستورالعمل های بعدی را دنبال کنید و از حساب مسدود شده خود پرداخت ماهانه دریافت کنید (توجه داشته باشید که دریافت کل پول به طور همزمان امکان پذیر نیست)

فهرست بررسی حساب مسدود شده

  • شرایط لازم برای یک حساب مسدود شده را در سفارت محلی بررسی کنید
  • از قبل برای حساب مسدود شده خود اقدام کنید
  • مطمئن شوید که حساب را به نام خود باز کرده اید
  • بررسی کنید که حساب مسدود شده شما توسط وزارت خارجه فدرال تأیید شده باشد

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مسدود کردن حساب و یا بانک های قابل اطمینان با وکیل یا مشاور تحصیلی خود در گروه بزرگ جی سی آی تماس حاصل فرمایید.

همین حالا شروع کنید!

برای شروع مشاوره و تشکیل پرونده فقط کافی‌ست فرم مشاوره را تکمیل نمایید.

سوالی دارید؟

سئوالات متداول در همین صفحه را بخوانید، همچنین مشاوران ما منتظر تماس شما هستند.

۰۲۱-۲۸۴۲۴۴۱۳