خودم میخوام اپلای بگیرم

صفر تاصد گرفتن پذیرش تحصیلی کانادا

خودم میخوام اپلای بگیرم

صفر تاصد گرفتن پذیرش تحصیلی کانادا

باید دوقدم بزرگ بردارید

اولین کاری که میکنید اینه که ببینی چه دانشگاهی رشته مورد نظرتون رو داره. در کانادا دانشگاه های بسیار خوب با رنک بالای زیادی وجودداره که انواع رشته هارو ارائه کرده.

باید در گوگل جستجو کنید (ترجیحا به زبان انگلیسی) و دانشگاه مورد نظرتون رو پیدا کنید.

قدم بعدی

باید مدارکی رو که دانشگاه برای اون مقطع و رشته که ازتون خواسته رو تهیه کنید و به صورت آنلاین و پرداخت هزینه ای بین 50تا 160 دلار کانادا برای اون دانشگاه ارسال کنید.

قبل از این باید ددلاین ثبت نام اون دانشگاه رو چک کنید. یعنی ببینید شروع ترم چه زمانی است و تا چه زمانی میتونید ثبت نام کنید.

معمولا ثبت نام ها از اوایل ماه دی یا بهمن شروع و تا اردیبهشت ادامه دارد.

برای این که شانستون رو برای گرفتن پذیرش زیاد کنید باید یکسری معیارها داشته باشید:

مثلا مدارکتون رو به نحو احسنت و به موقع ارسال کنید، با یکی از استاد های کمیته پذیرش در ارتباط باشید. به عبارت دیگه نیاز به توصیه نامه دارید، انگیزه نامه مخصوص خودتون، داشتن رزومه کاری درصورت گپ تحصیلی، یا داشتن مقاله داخلی یا خارجی خیلی به روند پذیرشتون سرعت میبخشه.

حتما این نکته را در نظر بگیرید که: شما میتوانید تمام مراحل تحصیلی رو صفر تاصد ، خودتون انجام بدید کارسختی نیست ولی گیج کننده است و نیاز به راهنمایی مشاور دارید.

وکلای ما برای شما چیکارمیکنن؟

ما مدارکتون رو به صورت رایگان بررسی میکنیم با توجه به این که هزینه های مهاجرت بارسنگینی به دوش متقاضی میزاره ما مشاوره اولیه و تخصصی هم به صورت رایگان انجام میدیم.

بعد از اینکه تصمیم نهایی گرفته شد و قرارداد بسته شد برای دانشگاه و گرفتن پذیرش و در نهایت ویزای تحصیلی براتون اقدام میکنیم.

در این مورد مطالب بیشتری بخوانید