راه های مهاجرت برای افراد زیر 18 سال

از گذشته تا به امروز این باور وجود داشته که کودکان و نوجوانان زیر18 سال بدون والدین یا سرپرست قانونی خود امکان اقدام برای مهاجرت را نخواهند داشت. در ادامه در مورد روش های مهاجرت برای این دسته اطلاعات لازمه را کسب کنید.

در گذشته افراد زیر 18 سال برای سفر به خارج از کشور، در گذرنامه والدینشان درج می‌شدند؛ اما در حال حاضر شرایط مهاجرت تغییر کرده است و هر فرد باید به طور مستقل دارای گذرنامه باشد. حتی اگر سن کودک شما زیر 18سال باشد. یعنی حتی کودکی که سن وی یک تا دو سال است؛ نیز باید گذرنامه مستقل بگیرد.

شاید تصور کنید که مهاجرت کودکان زیر 18 سال امکان پذیر نیست ولی ، کودکان در رده سنی بین 6 تا 18 سال هم میتوانند مهاجرت کنند. بهترین راه مهاجرت برای کودکان این سن ، مهاجرت از طریق تحصیل می باشد.

مدارس بین المللی زیادی در سراسر دنیا وجود دارد .که شرایط بسیار مناسبی را برای تحصیل دانش آموزان فراهم می کند. اما در این زمینه لازم است تا خانواده ها اقدامات مهمی را انجام داده و تمام مسائل مربوطه را بررسی کنند.

مدارس بین المللی

برنامه های متنوعی در سراسر دنیا بالخصوص در کشورهای پیشرفته برای دانش آموزان بین المللی طراحی شده است. دانش آموزان با استفاده از امکاناتی که این مدارش در اختیار آنها قرار میدهد می توانند سطح بالایی را از پیشرفت تجربه نمایند.

برنامه های تعطیلات

این برنامه ها به منظور تحصیل در دوران تعطیلات تهیه شده است. کلیه افراد زیر 18 سال می توانند با دریافت پذیرش از موسسات مربوطه به مدت محدودی در رشته و کشور دلخواه خود تحصیل نمایند و مجوز زندگی در این مدت را دریافت کنند.

در این مورد مطالب بیشتری بخوانید