خودآموز ویزای آلمان

مهاجرت به آلمان

جمهوری فدرال آلمان قدرتمندترین اقتصاد اروپا و یکی از بنیانگذاران بسیاری از توافق نامه ها و سازمان های اروپایی به عنوان اتحادیه اروپا و منطقه شینگن است. مساحت آن 357386 کیلومتر مربع و جمعیت آن از سال 2018 ، 82 میلیون و 800 هزار نفر است.این کشور بیشتر از هر کشور دیگری در اروپا با 9 کشور دیگر هم مرز است و همین امر آن را به یک جاذبه گردشگری با ارزش تر تبدیل می کند. آلمان دارای  قلعه ها ، کاخ ها و بسیاری از بناهای تاریخی است که بخشی از تاریخ آلمان و اروپا است. دروازه براندنبورگ ، کلیسای جامع کلن ، قلعه نوشوانشتاین ، بامبرگ و بسیاری از جاذبه های دیگر آلمان در “لیست بازدیدکنندگان” در اروپا است.

۰۲۱۲۸۴۲۴۴۱۳

آمار و ارقام ما تا به امروز

1 +
پرونده موفق
1
مشاوره
0
وکلا رسمی
1
خط پاسخگویی

چرا به کشور آلمان مهاجرت کنیم؟

مسافرت بدون ویزا

تعجب آور نیست که گذرنامه آلمانی یکی از ارزش مندترین پاسپورت های دنیا است. آلمانی ها قادر هستند به 189 کشور در سراسر جهان بدون ویزا مسافرت کنند که شامل همه کشورهای اتحادیه اروپا ، ایالات متحده آمریکا و استرالیا می شود.

حقوق بالا

آلمان یکی از بالاترین حقوق ها را در اتحادیه اروپا دارد. متوسط حقوق ماهیانه در این کشور حدود 4،525 دلار آمریکا است.

جامعه چند فرهنگی

بسیاری از مهاجران در آلمان زندگی می کنند ، و مسلما این موضوع میزان سازگاری شما را با محیط اطرافتان را افزایش خواهد داد .در نظر داشته باشید که یک خارجی در یک جامعه چند فرهنگی احساس بیگانگی نخواهد کرد.

خدمات درمانی عالی

تا جایی که آلمان یکی از مراکز جهانگردی پزشکی است و افراد بیمار در سراسر دنیا برای دریافت خدمات پزشکی و دارویی عالی به این کشور مهاجرت میکنند.

مجاورت جغرافیایی با سایر کشورها

زندگی در آلمان به معنای زندگی در قلب اروپا است. این کشور با دیگر بسیار کشورهای اروپایی نزدیک است

سطح پایین فساد آلمان

یکی از کشورهایی که دارای کمترین نرخ فساد است این کشوراست. اگرچه آلمان ها هنوز نتوانسته اند فساد را به طور كامل از بین ببرد ، در مقایسه با سایر کشور ها ، آلمان نتایج خارق العاده ای را در طی سالهای اخیر به دست آورده است

فکت اول

توضیح خلاصه و محرک برای فک اول توضیح خلاصه و محرک برای فک اول

فکت اول

توضیح خلاصه و محرک برای فک اول توضیح خلاصه و محرک برای فک اول

انواع ویزای آلمان

در حال حاضر شهروندان 62 کشور می توانند برای مدت زمان کمتر از 90 روز در یک دوره 180 روزه ، بدون ویزا وارد آلمان شوند.اگر تابعیت هیچ یک از این 62 کشوری را ندارید که با اتحادیه اروپا توافق نامه بدون روادید برقرار کرده اند ، پس برای اجازه ورود به آلمان ابتدا باید ویزا بگیرید. از طرف دیگر ، حتی اگر صاحب گذرنامه یکی از این کشورها باشید ، اما هدف شما غیر از جهانگردی یا تجارت است و شما باید در مدت 6 ماه بیش از 90 روز در آلمان بمانید ، نیاز به گرفتن ویزا دارید.

بسته به هدف سفر شما به آلمان ، انواع مختلفی از ویزا وجود دارد که برای شرایط شما اعمال می شود. خواه قصد سفر به آلمان ، تحصیل یا کار و یا حتی اقامت دائم در آنجا را داشته باشید ، بر این اساس باید برای ویزای شینگن متفاوت اقدام کنید.

نیاز به راهنمایی دارید؟ ۲۸۴۲۳۳۱۴-۰۲۱

مهاجرت کاری آلمان

هر آنچه برای ویزای تحصیلی آلمان نیاز دارید

مهاجرت سرمایه گذاری آلمان

هر آنچه برای ویزای تحصیلی آلمان نیاز دارید

مهاجرت تحصیلی آلمان

هر آنچه برای ویزای تحصیلی آلمان نیاز دارید
همین حالا شروع کنید!

برای شروع مشاوره و تشکیل پرونده فقط کافی‌ست فرم مشاوره را تکمیل نمایید.

سوالی دارید؟

سئوالات متداول در همین صفحه را بخوانید، همچنین مشاوران ما منتظر تماس شما هستند.

۰۲۱-۲۸۴۲۴۴۱۳

سوالات متداول

پاسخ به سوالات شما پیرامون مهاجرت به آلمان

ارقام اخیر نسبت انگلیسی زبانان در آلمان را حدود 56٪ از جمعیت تخمین می زنند ، که یک درصد مناسب و بسیار بیشتر از سایر کشورهای اروپایی مانند فرانسه ، ایتالیا و اسپانیا است . حدود 35-40 درصد انگلیسی را پوشش می دهد .
برای اینکه سرمایه گذاری شما در نظر گرفته شود ، باید 300000 یا 350،000 یورو سرمایه گذاری کنید. در برخی موارد ، نه چندان معمول ، خرید ملک در آلمان می تواند شما را برای ویزای اجازه اقامت واجد شرایط کند. پس از گذشت 3 سال ، ویزای شما می تواند به اقامت دائم و در نهایت تابعیت تبدیل شود.
موسسه ما در خصوص پناهندگی هیچ گونه اطلاعی ندارد.
در مقایسه با برخی دیگر از کشورهای اروپایی ، آلمان گران نیست. هزینه های غذا ، مسکن ، پوشاک و فعالیت های فرهنگی کمی بیشتر از حد متوسط اتحادیه اروپا است. به طور متوسط ، دانشجویان در آلمان ماهانه حدود 850 یورو برای هزینه های زندگی هزینه می کنند
توسعه دهندگان نرم افزار ، معماران ، برنامه نویسان./مهندسین الکترونیک ، برق ، نصب و راه اندازی برق./پرستاران/مشاوران فناوری اطلاعات ، تحلیل گران فناوری اطلاعات./اقتصاددانان ، کارشناسان مدیریت بازرگانی./مشاوران مشتری ، مدیران حساب
دستیاران تولید./نمایندگان فروش / دستیاران