خودآموز ویزای آمریکا

مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به ایالات متحده رویای آزادی و امکانات بی پایان است – ایالات متحده بهترین مقصد برای بسیاری از مردم در سراسر جهان است .به سختی کشور میتوان کشور دیگری را پیدا نمود که مهاجرانش به اندازه آمریکا شکل گرفته باشند ، همچنین این کشور به عنوان “ادغام فرهنگها” نیز شناخته می شود. با این حال ، در راه ورود به زندگی جدید ، بسیاری از موارد باید مورد توجه قرار گیرند. برای کمک به شما در پروژه خود “مهاجرت به ایالات متحده آمریکا” ، ما برخی از توصیه ها و نکاتی که ممکن است مفید باشد را برای شما جمع آوری کرده ایم.

۰۲۱۲۸۴۲۴۴۱۳

آمار و ارقام ما تا به امروز

1 +
پرونده موفق
1
مشاوره
1
نمایندگی در جهان
1
خط پاسخگویی

مزایای مهاجرت به فرانسه

آب و هوا

از کوه های پوشیده از برف گرفته تا بیابان های خشک شده در آفتاب ، مکان هایی در آمریکا وجود دارد که آب و هوای دلخواه شما را دارد. اکثر مکانها چهار فصل مشخص دارند ، اما اگر آفتاب در تمام طول سال مورد علاقه شماست ، برای انتخاب بین فلوریدا و کالیفرنیای جنوبی مردد میشوید.

خانه های زیبا و جادار

خانه های بزرگ با استخر ، انبار ، آشپزخانه های عظیم و گاراژهای مقرون به صرفه دلیل اصلی مهاجرت به ایالات متحده آمریکا است.

غذای شگفت انگیز

غذا در آمریکا بسیار جدی گرفته می شود و این تا حدودی به دلیل تنوع فرهنگی بسیار غنی است که در ساختن امروز آمریکا نقش داشته است.

درآمد بالاتر و فرصت های شغلی عالی

متوسط دستمزد در آمریکا بالاتر از انگلیس است. این امر به ویژه در مورد افرادی که در صنایع فناوری کار می کنند بیشتر صدق می کند. اما به هر حیطه تخصصی که دارید ، مطمئناً فرصت های زیادی برای گسترش تجربه کاری و پیشرفت شغلی خود پیدا خواهید کرد

انگلیسی همه جا

فقدان مانع زبانی قطعاً چشم انداز جذابی برای اکثر ساکنان جدید از کشورهای انگلیسی زبان است!

زندگی در یک فیلم

بعد از بزرگ شدن با تماشای فیلم ها و مجموعه های تلویزیونی آمریکایی ، با زندگی در این کشور احساس عجیب دژاوو را تجربه خواهید کرد زیرا همه چیز بسیار آشنا به نظر می رسد.

آثار هنری

در کنار مونا لیزا معروف ، موزه لوور 34999 اثر هنری دیگر را به نمایش می گذارد ، از جمله عتیقه جات مصر ، هنرهای اسلامی ، تعداد زیادی مجسمه از یونان باستان و امپراتوری روم ، به همراه یک مجموعه جواهرات عظیم از اشراف فرانسه

تعادل در ساعات کاری

در حالی که کار 35 ساعته در هفته بیشتر شبیه افسانه است. فرانسوی ها هنوز می دانند که چگونه تعادل مناسب بین زندگی و کار را حفظ کنند. یکی از دلایل بستن شدن مغازه ها در ساعت 7 بعد از ظهر ، اجازه دادن به کارمندان برای صرف شام در کنار خانواده در خانه است

انواع ویزای آمریکا

شهروندان یک کشورهای خارجی که به دنبال ورود به ایالات متحده هستند به طور کلی باید ابتدا ویزای ایالات متحده را دریافت کنند ، که در گذرنامه مسافر ، چسبیده خواهد شد.در صورت داشتن شرایط سفر بدون ویزا ، برخی از مسافران بین المللی ممکن است واجد شرایط سفر بدون ویزا به ایالات متحده باشند. داشتن ویزای ایالات متحده به شما امکان می دهد به ورودی فرودگاه یا گذرگاه مرزی زمینی سفر کنید و برای ورود به ایالات متحده از بازرس وزارت امنیت داخلی (DHS) ، گمرک و حفاظت مرز (CBP) اجازه بگیرید. اگرچه داشتن ویزا ورود به ایالات متحده را تضمین نمی کند ، اما این نشان می دهد که یک افسر کنسولی در سفارت یا کنسولگری ایالات متحده در خارج از کشور تایید کرده است که شما واجد شرایط درخواست ورود به آن منظور هستید.

نیاز به راهنمایی دارید؟ ۲۸۴۲۴۴۱۳-۰۲۱

مهاجرت کاری آمریکا

هر آنچه برای ویزای کاری آمریکا نیاز دارید

مهاجرت سرمایه گذاری آمریکا

هر آنچه برای ویزای سرمایه گذاری آمریکا نیاز دارید

مهاجرت تحصیلی آمریکا

هر آنچه برای ویزای تحصیلی آمریکا نیاز دارید
همین حالا شروع کنید!

برای شروع مشاوره و تشکیل پرونده فقط کافی‌ست فرم مشاوره را تکمیل نمایید.

سوالی دارید؟

سئوالات متداول در همین صفحه را بخوانید، همچنین مشاوران ما منتظر تماس شما هستند.

۰۲۱-۲۸۴۲۴۴۱۳

سوالات متداول

پاسخ به سوالات شما پیرامون مهاجرت به آمریکا

هزینه تابعیت فعلی برای درخواست شهروندی ایالات متحده 725 دلار است. این مبلغ شامل 640 دلار برای پردازش برنامه و 85 دلار برای خدمات بیومتریک است که هر دو قابل استرداد نیستند ، صرف نظر از اینکه دولت ایالات متحده یک برنامه را تأیید یا رد کند.
بله از طریق ویزاهای کاری که نیازی به پیشنهاد شغلی ندارند میتوانید به این کشور مهاجرت نمایید.
زمان پردازش دولت با توجه به نوع ویزا متغیر است. ولی میانگین زمان رسیدگی به گواهینامه کار / درخواست ویزا / تنظیم روند وضعیت تقریباً 1½ تا 3 سال است.
شهروند شدن در ایالات متحده نباید چندان سخت باشد ، اما به دلیل طولانی بودن زمان پردازش ، هزینه های مالی و شخصی است که ممکن است این پروسه سخت به نظر برسد.
ویزای سرمایه گذار EB-5 اقامت دائم ایالات متحده و در نهایت تابعیت را ارائه می دهد زمانی که فردی بین 500000 تا 1 میلیون دلار آمریکا در یک شرکت تجاری جدید سرمایه گذاری کند که این شرکت حداقل 10 شغل تمام وقت تولید می کند .
بله ، شما به طور قانونی مجاز به زندگی در این کشور پس از خرید ملک هستید. در ایالات متحده ، داشتن اقامت دائم یا تابعیت ایالات متحده شرط قانونی مالکیت املاک و مستغلات نیست.