خودآموز ویزای ارمنستان

مهاجرت به ارمنستان

با یکی از بزرگترین جمعیت مهاجران در سراسر جهان ، ارمنی ها را می توان در تمام گوشه و کنار جهان یافت. ارمنستان موفق شد از یک تاریخ پیچیده خود را بازیابی کرده و گذشته پر فراز و نشیب خود را به حال پر رونق تبدیل کند: زندگی در ارمنستان به معنای غوطه ور شدن در مکانی پر از خاطره اما رفتن به آینده است و بنابراین با زندگی در این کشور تجربه غنی و منحصر به فردی خواهید ساخت.

۰۲۱۲۸۴۲۴۴۱۳

آمار و ارقام ما تا به امروز

1 +
پرونده موفق
1
مشاوره
1
نمایندگی در جهان
1
خط پاسخگویی

مزایای مهاجرت به فرانسه

بهداشت و درمان در ارمنستان

در حالی که این سیستم دارای یک سیستم بهداشت عمومی رایگان است که از طریق کمک های اجتماعی تأمین می شود ، بسیاری از مهاجران ساکن ارمنستان تصمیم می گیرند به جای آن از سیستم خصوصی استفاده کنند.

حمل و نقل در ارمنستان

مهاجران مقیم ارمنستان می توانند با استفاده از گواهینامه رانندگی از کشور خود به ارمنستان رانندگی کنند ، مشروط بر اینکه مجوز رانندگی بین المللی نیز داشته باشند

تحصیلات در ارمنستان

گرچه ارمنستان دارای یک سیستم مدارس دولتی رایگان است که دانش آموزان از خارج از کشور می توانند بدون هزینه در آن شرکت کنند ، اما بسیاری از مهاجران و خارجیانی که در ارمنستان زندگی می کنند در عوض فرزندان خود را به یک مدرسه بین المللی میفرستند.

ایمن و مقرون به صرفه

ارمنستان به عنوان یک مقصد سفر مقرون به صرفه است .مسافرخانه های ایروان برای هر شب 10 دلار است و حتی گران ترین هتل ها نیز کمی بیشتر از 100 دلار هستند.همچنین برای زندگی میتوانید با هزینه اندک در این کشور زندگی کنید.

جرم

ارمنستان از سندرم موج جرم پس از شوروی که در بسیاری از مکانهای دیگر تجربه شده است ، فرار کرده و برای مسافران یا مهاجران به یک منطقه بدون جرم و جنایت تبدیل شده است.

اقلیم و آب و هوا

زنجیره های کوهستانی و رودخانه های بی شمار و... به افرادی که مایل به زندگی در یک شهر کوچک یا حومه شهر هستند امکان انتخاب زیادی را می دهد. از یک دریاچه وسیع آلپ تا جنگل های معتدل باران ، و حتی از مناطق خشک تر و گرمتر تا شهرهای گرم زمستانی ، شما انتخاب های زیادی دارید.

انواع ویزای ارمنستان

آن دسته از شهروندان ایالتی که رژیم ورود به جمهوری ارمنستان بدون ویزای ورود برای آنها برقرار شده است ، می توانند حداکثر برای مدت 180 روز در سال در خاک جمهوری ارمنستان اقامت داشته باشند ، مگر اینکه مدت دیگری توسط معاهدات بین المللی جمهوری ارمنستان ایجاد شده باشد.شهروندان کشورهای خارجی که برای آنها رژیم بدون ویزا تعیین شده است ، در صورت تعیین مدت دیگری با توافق نامه های بین المللی جمهوری ارمنستان ، نمی توانند در طول یک سال بیش از 180 روز در خاک جمهوری ارمنستان اقامت داشته باشند.

نیاز به راهنمایی دارید؟ ۲۸۴۲۴۴۱۳-۰۲۱

مهاجرت کاری ارمنستان

هر آنچه برای ویزای کاری ارمنستان نیاز دارید

مهاجرت سرمایه گذاری ارمنستان

هر آنچه برای ویزای سرمایه گذاری ارمنستان نیاز دارید

مهاجرت تحصیلی ارمنستان

هر آنچه برای ویزای تحصیلی ارمنستان نیاز دارید
همین حالا شروع کنید!

برای شروع مشاوره و تشکیل پرونده فقط کافی‌ست فرم مشاوره را تکمیل نمایید.

سوالی دارید؟

سئوالات متداول در همین صفحه را بخوانید، همچنین مشاوران ما منتظر تماس شما هستند.

۰۲۱-۲۸۴۲۴۴۱۳

سوالات متداول

پاسخ به سوالات شما پیرامون مهاجرت به ارمنستان

مراحل اولیه درخواست اقامت دائم همان مراحل درخواست اقامت موقت است. هزینه دولت برای اجازه اقامت دائم 140.000 AMD (294 دلار آمریکا) است. شما باید در اداره گذرنامه و ویزا پلیس جمهوری ارمنستان اقدام کنید.
نه ، ارمنستان عضو اتحادیه اروپا یا منطقه شینگن نیست. در حال حاضر ارمنستان با روسیه ، بلاروس ، قزاقستان و قرقیزستان عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا است.
متوسط دستمزد در ایروان در سال 2021 با 170000 درام (تقریباً 350 دلار) میباشد. این کمتر از متوسط حقوق در ایروان در سال 2016 است که 390 دلار در ماه بود. اجاره ، قبوض آب و برق و سفر به 286 دلار در ماه می رسد.
خارجی ها فقط می توانند زمین را تا 99 سال اجاره کنند. با این حال ، افراد خارجی مجاز به خرید خانه در ارمنستان هستند ، و یک شرکت ثبت شده توسط یک خارجی در ارمنستان به عنوان یک نهاد تجاری ارمنستان حق خرید ملک را دارد.