مهاجرت به استرالیا با شرایط آسان

شما می توانید بدون نیاز به گرفتن پیشنهاد شغلی و طی کردن مراحل پیچیده به استرالیا مهاجرت کنید.دولت استرالیا بر اساس معیار هایی که مشخص کرده، گزینه های زیادی را برای دریافت ویزا ارائه داده است.

برنامه SkillSelect:

دولت استرالیا این برنامه را برای کمک به افراد بدون پیشنهاد کاری ارائه کرده است. تحت این برنامه می توانید به استرالیا بروید و در آنجا کار پیدا کنید. از طریق این برنامه، اطلاعات شما در اختیار کارفرمایان و دولت های ایالت ها و مناطق قرار می گیرد.

وقتی از طریق این برنامه نامه علاقه مندی خود (EOI)  را ارسال می کنید ، به دولت اطلاع می دهید که علاقه مند به کار در استرالیا هستید. بر ای ارسال EOI شغل شما باید در لیست مشاغل ماهر باشد. پس از دریافت EOI، بر اساس سیستم امتیاز بندی، رتبه بندی می شوید. اگر امتیازات لازم (حداقل 65) را کسب کنید، واجد شرایط این برنامه هستید.

ویزای مستقل ماهر (زیر کلاس 189):

قبل از ارسال درخواست خود در این گروه، باید از طریق SkillSelect نامه علاقه مندی خود را ارسال کنید. این کار را می توان در داخل یا خارج از استرالیا انجام داد. پس از دریافت دعوت نامه ظرف 60 روز فرصت دارید برای ویزا درخواست بدید. شرایط دریافت دعوت نامه:

  • شغل شما در لیست مشاغل ماهر استرالیا باشد.
  • ارائه نامه ابراز علاقه (EOI)
  • سن باید زیر 45 سال باشد.
  • در سیستم امتیازدهی حداقل 65 امتیاز را کسب کنید.

در این مورد مطالب بیشتری بخوانید