خودآموز ویزای آلمان

مهاجرت به اسلواکی

درست در قلب اروپا ، اسلواکی سرزمینی از قلعه ها و کوه ها است . بیش از یک ربع قرن پس از تجزیه چکسلواکی ، اسلواکی به عنوان کشوری مستقل و مطمئن از خود ظاهر شده است. پایتخت اسلواکی یعنی شهر براتیسلاوا بازدیدکنندگان را به سمت شهر با شکوه قدیمی خود و فرهنگ غنی خود می کشاند.الحاق جمهوری اسلواکی (SR) به اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) و منطقه شینگن بود که تغییرات چشمگیرب روی مهاجرت به این کشور ایجاد کرد. از سال 2004 ، مهاجرت غیرقانونی و پناهندگی کاهش یافته و مهاجرت قانونی بیش از چهار برابر افزایش یافته است. علاوه بر مهاجرت مبتنی بر دلایل اجتماعی ، مانند پیوند خانواده یا ازدواج با یک شهروند اسلواکی ، مهمترین مولفه مهاجرت قانونی به اسلواکی در حال حاضر مهاجرت برای کار ، اهداف تجاری و تحصیل است.

۰۲۱۲۸۴۲۴۴۱۳

آمار و ارقام ما تا به امروز

1 +
پرونده موفق
1
مشاوره
1
نمایندگی در جهان
1
خط پاسخگویی

مزایای مهاجرت به فرانسه

موقعیت استراتژیک

مزیت شماره یک زندگی در براتیسلاوا ، بدون شک موقعیت استراتژیک آن است. اگر اهل مسافرت هستید، بیشتر پایتخت های کشورهای همسایه کمتر از یک ساعت با شما فاصله دارند.

براتیسلاوا بهترین های هر دو جهان

این شهر همه عناصری که میتوان به عنوان بهترین های دنیا معرفی کرد را داراست: رویدادهای مختلف ، کنسرت های جالب ، زندگی شبانه ، آموزش زبان ، مراکز خرید و به طور کلی ، تعداد قابل توجهی از انواع مختلف فعالیت ها

یافتن کار آسان

اگر می دانید چگونه به زبان اسلواکی صحبت کنید ، در یافتن شغل مناسب خود با یک مشکل روبرو نخواهید شد. اگر زبان اسلواکی را نمی دانید اما انگلیسی بلد هستید (زبان دیگر همیشه یک امتیاز است) ، شانس خود را با شرکت های بزرگ امتحان کنید.

اینترنت ارزان و سریع

یکی دیگز از امکانات این شهر داشتن اینترنت ارزان و با سرعت فوق العاده است.

سیستم گرمایش ارزان

به طور کلی ، در طول زمستان سرما هرگز وارد هیچ مرکز خاصی نمی شود. با روشن بودن سیستم های گرمایشی همیشه راحت هستید.

طبیعت زیبای براتیسلاوا

در خارج از منطقه شهری ، نیم ساعت دورتر از مرکزشهر با تراموا ، طبیعتی که پایتخت ارائه می دهد چه در تابستان و چه در زمستان باورنکردنی است.

انواع ویزای اسلواکی

بسته به هدف سفر شما به اسلواکی ، انواع مختلف ویزا وجود دارد که در این مورد اعمال می شود.اگر شما قصد رفتن به یک سفر تفریحی ، تحصیل یا کار و اقامت دائم در اسلواکی را داشته باشید ، باید برای ویزای شینگن متفاوت اقدام کنید.

نیاز به راهنمایی دارید؟ ۲۸۴۲۴۴۱۳-۰۲۱

مهاجرت کاری اسلواکی

هر آنچه برای ویزای کاری اسلواکی نیاز دارید

مهاجرت سرمایه گذاری اسلواکی

هر آنچه برای ویزای سرمایه گذاری اسلواکی نیاز دارید

مهاجرت تحصیلی اسلواکی

هر آنچه برای ویزای تحصیلی اسلواکی نیاز دارید
همین حالا شروع کنید!

برای شروع مشاوره و تشکیل پرونده فقط کافی‌ست فرم مشاوره را تکمیل نمایید.

سوالی دارید؟

سئوالات متداول در همین صفحه را بخوانید، همچنین مشاوران ما منتظر تماس شما هستند.

۰۲۱-۲۸۴۲۴۴۱۳

سوالات متداول

پاسخ به سوالات شما پیرامون مهاجرت به اسلواکی

اگر همسر شهروند اسلواکی باشید و در اسلواکی اقامت داشته باشید ، یا از بستگان وابسته به یک شهروند اسلواکی باشید و در اسلواکی اقامت داشته باشید ، یا در صورت کار و سرمایه گذاری در این کشور میتوانید اقامت دائم این کشور را دریافت نمایید.
اسلواکی یک اقتصاد پیشرفته با درآمد بالا محسوب می شود. پس از بازگشت به دموکراسی ، این کشور با چالشی در اقتصاد بازار روبرو شد و خصوصی سازی بیشتر صنایع اکنون به اتمام رسیده است.
در حال حاضر حدود 120.000 خارجی در اسلواکی زندگی می کنند
بخشی از اروپا که می تواند جهان اول محسوب شود با تغییر کشورهای بالتیک ، لهستان ، جمهوری چک ، اسلواکی و مجارستان اکنون از جهان دوم به کشورهای جهان اول تغییر یافته است.
میانگین حقوق ناخالص (به دلار آمریکا) حدودا بین 4500 تا 5000 دلار میشود.