خودآموز ویزای ترکیه

مهاجرت به ترکیه

ترکیه ، کشوری است که موقعیت جغرافیایی منحصر به فردی دارد، بخشی از آن در آسیا و بخشی دیگر در اروپا قرار دارد. در طول تاریخ خود به عنوان مانع و پل ارتباطی بین دو قاره عمل کرده است. ترکیه در تقاطع بالکان ، قفقاز ، خاورمیانه و شرق مدیترانه واقع شده است. از نظر سرزمین و جمعیت در بین کشورهای بزرگ منطقه قرار دارد و مساحت زمین آن از همه کشور اروپایی بیشتر است.

۰۲۱۲۸۴۲۴۴۱۳

آمار و ارقام ما تا به امروز

1 +
پرونده موفق
1
مشاوره
1
نمایندگی در جهان
1
خط پاسخگویی

مزایای مهاجرت به ترکیه

ارزش پول

پول به عنوان دلیل اصلی برای عزیمت به ترکیه رتبه بندی می شود ، به ویژه برای کسانی که در استراحتگاه های ساحلی دریای اژه و مدیترانه مانند آلانیا ، فتحیه ، دیدیم ، کوش آداسی ، آنتالیا ، مارماریس ، بدروم ، هسارونو و اواجیک زندگی می کنند. بسیاری از ساکنان خارجی موافقند که در مقایسه با کشورهای غربی ، هزینه زندگی در ترکیه بسیار ارزان تر است

مهمان نوازی ترکی

مهمان نوازی ترکی ، که معمولاً به عنوان مهمترین نوع میزبانی در جهان شناخته می شود ، استرس سبک زندگی مدرن را به حداقل می رساند ، بنابراین کسی احساس تنهایی نمی کند.

غذاهای تازه ترکی

رژیم غذایی مدیترانه ای به عنوان یکی از رژیم های سالم در جهان شناخته شده است .میوه و سبزیجات ارگانیک ، ماهی تازه ، مرغ ، لوبیا ، حبوبات ، روغن زیتون و... تنها بخشی از این رژیم سالم محسوب میشوند.

هزینه زندگی مقرون به صرفه

زندگی در ترکیه ، به طور کلی ، در محدوده هزینه های بالا قرار نمی گیرد ، به خصوص اگر با سایر کشورهای جهان مقایسه شود که دارای ویژگی های مشابهی در شهرنشینی و طبقه بندی هستند .

زبان ترکی

زبان این کشور برای یادگیری بسیار آسان است.همچنین مدرسان و موسسات مختلفی وجود دارند که زبان ترکی را به صورت آنلاین یا حضوری تدریس خواهند کرد.

آب و هوای عالی - آفتاب و ویتامین D

سواحل ترکیه به طور متوسط 250 روز در سال آفتابی است .حتی در زمستان در فتحیه نیز روزهای زیادی آفتابی است. وقتی باران می بارد ،نیز مدت زیادی طول نخواهد کشید که آفتاب دوباره سر میزند.

انواع ویزای ترکیه

بسته به اینکه چرا به ترکیه می آیید و چه مدت در این کشور اقامت دارید ، ممکن است به ویزا و سایر مجوزها نیاز داشته باشید.

برای اقدامات اولیه  شما به یک گذرنامه معتبر از کشور مبدا خود نیاز خواهید داشت. همچنین برای گذرنامه شما باید حداقل 90 روز اعتبار باقی مانده باشد. حتی اگر گذرنامه شما 6 ماه از تاریخ انقضا نگذشته باشد ، قبل از سفر به ترکیه آن را تمدید کنید.

نیاز به راهنمایی دارید؟ ۲۸۴۲۴۴۱۳-۰۲۱

مهاجرت کاری ترکیه

هر آنچه برای ویزای کاری ترکیه نیاز دارید

مهاجرت سرمایه گذاری ترکیه

هر آنچه برای ویزای سرمایه گذاری ترکیه نیاز دارید

مهاجرت تحصیلی ترکیه

هر آنچه برای ویزای تحصیلی ترکیه نیاز دارید
خود آموزی قدم به قدم

جدیدترین مقالات مهاجرت ترکیه

همین حالا شروع کنید!

برای شروع مشاوره و تشکیل پرونده فقط کافی‌ست فرم مشاوره را تکمیل نمایید.

سوالی دارید؟

سئوالات متداول در همین صفحه را بخوانید، همچنین مشاوران ما منتظر تماس شما هستند.

۰۲۱-۲۸۴۲۴۴۱۳

سوالات متداول

پاسخ به سوالات شما پیرامون مهاجرت به ترکیه

دارندگان گذرنامه عادی برای ورود به ترکیه باید ویزا داشته باشند و از تاریخ ورود اول حداکثر 90 روز در ترکیه اقامت کنند.با توجه به برنامه های مختلفی که برای این کشور ارائه شده است باید مشخص شود که کدام برنامه مهاجرتی برای شما مناسب است.
قوانین ترکیه اخذ تابعیت ترکیه را بر اساس تولد پدر یا مادر تبعه ترکیه در ترکیه و همچنین از طریق تولد در خارج از کشور از پدر یا مادر تبعه ترکیه(یا والدین) پیش بینی کرده است.همچنین میتوانید با سرمایه گذاری بر روی املاک در ترکیه پاسپورت این کشور را به دست آورید.
خارجی ها نمی توانند کارهای خاصی را در ترکیه انجام دهند و اینها به طور کلی شامل بیمارستان ها ، مشاغل واجد شرایط ، دفاتر حقوقی و غیره است اما در صورت خارجی بودن کارهای دیگری وجود دارند که بتوانید از آنها کسب درامد نمایید
FCO توصیه کرده است که استانبول ، بزرگترین شهر ترکیه و آنکارا ، پایتخت آن ، در امنیت بیشتری هستند. با این حال ، این هشدار را می دهد که مانند سایر شهرهای بزرگ ، باید اقدامات احتیاطی انجام شود تا از احتمال گرفتار شدن در ناآرامی های داخلی یا حمله تروریستی جلوگیری شود.
ترکی زبان رسمی ترکیه است و انگلیسی در استانبول به طور گسترده ای صحبت می شود. بازدید کنندگان اغلب از سطح نسبتاً بالای انگلیسی که بیشتر ترک ها صحبت می کنند متعجب می شوند.
90 روز
به عنوان یک شهروند ایرانی ، چه مدت می توانم بدون ویزا در فرانسه بمانم؟ به عنوان یک شهروند ایرانی می توانید 90 روز را در هر دوره 180 روزه در فرانسه و در منطقه شینگن اقامت داشته باشید.