خودآموز ویزای دانمارک

مهاجرت به دانمارک

آیا علاقه مند به مهاجرت به دانمارک هستید؟ سیستم جامع سلامت عمومی ، آموزش بدون هزینه و …

دانمارک افراد زیادی را از سراسر جهان فرا می خواند. فقط در مدت ۱۰ سال تعداد مهاجران ۴۳.۵٪ افزایش داشته است. دانمارک در رتبه بندی گزارش شادی جهانی سازمان ملل متحد تنها در سه سال گذشته از فنلاند عقب است ، در حالی که پایتخت این کشور کپنهاگ در رتبه پنجم رده بندی شهرهای بزرگ جهانی قرار دارد. اما خوشبختی قیمت دارد. دانمارکی ها مالیات بالایی پرداخت می کنند اما از این کار خوشحال به نظر می رسند.

۰۲۱۲۸۴۲۴۴۱۳

آمار و ارقام ما تا به امروز

1 +
پرونده موفق
1
مشاوره
1
نمایندگی در جهان
1
خط پاسخگویی

مزایای مهاجرت به دانمارک

موقعیت

از آنجا که دانمارک در شمال اروپا واقع شده است ، شما بسیار نزدیک به لندن ، آمستردام ، بروکسل و هامبورگ هستید

استانداردهای زندگی

دانمارک میزان جرم و جنایت کمی دارد ، بنابراین لازم نیست زیاد نگران ایمنی خود باشید

سیستم مراقبت های بهداشتی

دانمارک یکی از بهترین سیستم های بهداشتی در جهان را دارد. شما درمان مناسبی خواهید داشت و نیازی به پرداخت دیوانه وار ندارید.

حمل و نقل عمومی

شما می توانید تمام زندگی خود را در دانمارک بدون ماشین زندگی کنید. از دوچرخه و وسایل نقلیه عمومی خود مانند قطار و اتوبوس و مترو بین شهرها استفاده کنید

تعادل کار و زندگی

دانمارک مکان بسیار خوبی برای کار است. میانگین ساعت کار 34 ساعت است و شما می توانید 5-7 هفته مرخصی + 3-5 روز بیمار + 10 تعطیلات رسمی دریافت کنید. اگر از کار اخراج شدید یا شغل خود را ترک کردید ، می توانید برای زندگی به بیمه متکی باشید و خود را برای یافتن یک کار خوب آموزش دهید و مجبور نشوید اولین شغلی را که می آید بگیرید

نوآوری

احساس می کنم مردم در دانمارک حداقل یک نوآوری در زندگی خود داشته اند. نوآوری ، خلاقیت و کارآفرینی مانند عنصر اساسی در خون آنها است.

انواع ویزای دانمارک

بسته به هدف سفر شما به فرانسه ، انواع مختلف ویزا وجود دارد که میتوانید اقدام نمایید.چنانچه بخواهید برای بازدید ، تحصیل یا کار واخذ اقامت دائم به فرانسه بروید ، بر این اساس باید برای ویزای شینگن فرانسه اقدام کنید.این امکان از سال 1997 که فرانسه ، به عنوان عضوی از اتحادیه اروپا و همچنین به عضو منطقه شینگن در آمد ، به وجود آمد

نیاز به راهنمایی دارید؟ ۲۸۴۲۴۴۱۳-۰۲۱

مهاجرت کاری فرانسه

هر آنچه برای کاری تحصیلی فرانسه نیاز دارید

مهاجرت سرمایه گذاری فرانسه

هر آنچه برای ویزای سرمایه گذاری فرانسه نیاز دارید

مهاجرت تحصیلی فرانسه

هر آنچه برای ویزای تحصیلی فرانسه نیاز دارید
خود آموزی قدم به قدم

جدیدترین مقالات مهاجرت آلمان

همین حالا شروع کنید!

برای شروع مشاوره و تشکیل پرونده فقط کافی‌ست فرم مشاوره را تکمیل نمایید.

سوالی دارید؟

سئوالات متداول در همین صفحه را بخوانید، همچنین مشاوران ما منتظر تماس شما هستند.

۰۲۱-۲۸۴۲۴۴۱۳

سوالات متداول

پاسخ به سوالات شما پیرامون مهاجرت به فرانسه

فرانسه یک کشور اصلی عضو اتحادیه اروپا و منطقه شینگن است که مزایای زیادی را برای ساکنان آن فراهم می کند. در حال حاضر فرانسه هیچ برنامه مهاجرتی تجاری ندارد ، با این حال ، هنوز می توان اجازه اقامت در فرانسه را گرفت. برای اقامت کوتاه تا 90 روز ویزا لازم است.
علاوه بر فراهم کردن فرصت های فراوان برای مسافرت و یا کار و تحصیل ، این کشور به طور کلی برای بچه ها نیز مناسب است. نظرسنجی Expat Explorer HSBC 2018 نشان داد که 64٪ از مهاجران گفته اند که سلامتی فرزندان آنها در فرانسه بهتر است.
طبق گفته سفارت فرانسه ، ایرانی ها می توانند با ویزای توریستی تا سه ماه در فرانسه بمانند (بدون کار). اگر می خواهید بیشتر از این مدت بمانید باید برای ویزای کار اقدام کنید.
صنایعی که در حال حاضر بر بازار کار مسلط هستند ، بهداشت و مراقبت های اجتماعی ، تجارت عمده و خرده فروشی و تولید هستند. انتظار می رود بیشترین مشاغل مورد تقاضا در ساخت و ساز باشد و پس از آن بخش اقامتی و غذایی و خدمات حرفه ای دنبال می شود.
در پاریس میتوانید در خانه ، محل کار و با دوستان خود به زبان انگلیسی صحبت کنید ، انگلیسی زبان استاندارد گردشگری در اروپا است.
90 روز
به عنوان یک شهروند ایرانی ، چه مدت می توانم بدون ویزا در فرانسه بمانم؟ به عنوان یک شهروند ایرانی می توانید 90 روز را در هر دوره 180 روزه در فرانسه و در منطقه شینگن اقامت داشته باشید.