خودآموز ویزای روسیه

مهاجرت به روسیه

روسیه ، کشوری که در وسعت وسیعی از شرق اروپا و شمال آسیا امتداد دارد. زمانی جمهوری برجسته اتحادیه جمهوری های سوسیالیستی شوروی (U.S.S.R ؛ معروف به اتحاد جماهیر شوروی) بود ، روسیه پس از انحلال اتحاد جماهیر شوروی در دسامبر 1991 به کشوری مستقل تبدیل شد.مهاجرت به روسیه ممکن است مانند یک ماجراجویی هیجان انگیز به نظر برسد و در واقع یک تجربه کاملا متفاوت برای شما خواهد بود.

۰۲۱۲۸۴۲۴۴۱۳

آمار و ارقام ما تا به امروز

1 +
پرونده موفق
1
مشاوره
1
نمایندگی در جهان
1
خط پاسخگویی

مزایای مهاجرت به روسیه

تنوع خانه ها در روسیه

در روسیه شما انتخاب های زیادی برای اجاره ملک موردنظر خود دارید.از آپارتما نهای داخل شهر گرفته تا انواع املاک خارج از شهر که به صورت ویلا یا آپارتمان در اختیار شما قرار میگیرند.

حقوق های جذاب

بیشتر نیروی های متخصص خارجی پس از ورود به این کشور وارد جایگاه های مدیریتی خواهند شد.حقوق و مزایای دریافتی این دسته از مشاغل بسیار خوب است از جمله امکانات مانند داشتن راننده شخصی،بیمه رایگان و... می باشد.

مردم روسیه

روسیه دارای مردمی منحصربفرد است . ممکن است در نظر اول نا مهربان و غیر دوستانه به نظر برسند ولی به محض اینکه آنها را میشناسید متوجه میشوید که کاملا در اشتباه بودید.

محیط جذاب شهرهای روسیه

شما میتوانید در این کشور از مناظر زیبا،پارک ها و امکانات بسای رزیادی که برای ورزش تهیه شده اند و هم چنین اپراها و تئاترهای بسیار زیادی استفاده نمایید.

مراکز بهداشتی با استاندارهای جهانی

بیشتر دکترهای بیمارستان های روسیه به زبان انگلیسی مسلط هستند و شما میتوانید به راحتی با پرسنل و خدمه بیمارستان ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را رفع نمایید ضمن اینکه نیازی به پرداخت هزینه ی زیادی برای بیمه های دولتی نخواهید داشت.

نرخ جرائم در روسیه

در دو دهه اخیر نرخ جرائم در روسیه رو به کاهش بوده است و این خبر خوبی برای افرادی است که قصد مهاجرت به این کشور را دارند.

انواع ویزای روسیه

برای سفر به روسیه ، بیشتر اتباع خارجی باید ویزای ورود به روسیه را داشته باشند. ویزای روسیه را می توان در سفارت محلی یا کنسولگری روسیه دریافت کرد. معافیت های ویزا براساس توافق نامه های دو یا چند جانبه است. روسیه با تعداد زیادی از کشورها که شهروندان آنها از ویزا معاف هستند و یا می توانند بصورت آنلاین (ویزای الکترونیکی) درخواست توافق نامه کنند ، توافق نامه دارد. اتباع کشورهایی که فاقد چنین توافق نامه ای با روسیه هستند باید پیش از این از نمایندگی دیپلماتیک روسیه یا مرکز اعطای ویزا اقدام نمایند.

نیاز به راهنمایی دارید؟ ۲۸۴۲۴۴۱۳-۰۲۱

مهاجرت کاری روسیه

هر آنچه برای ویزای کاری روسیه نیاز دارید

مهاجرت سرمایه گذاری روسیه

هر آنچه برای ویزای سرمایه گذاری روسیه نیاز دارید

مهاجرت تحصیلی روسیه

هر آنچه برای ویزای تحصیلی روسیه نیاز دارید
خود آموزی قدم به قدم

جدیدترین مقالات مهاجرت روسیه

همین حالا شروع کنید!

برای شروع مشاوره و تشکیل پرونده فقط کافی‌ست فرم مشاوره را تکمیل نمایید.

سوالی دارید؟

سئوالات متداول در همین صفحه را بخوانید، همچنین مشاوران ما منتظر تماس شما هستند.

۰۲۱-۲۸۴۲۴۴۱۳

سوالات متداول

پاسخ به سوالات شما پیرامون مهاجرت به روسیه

طبق قانون مهاجرت روسیه ، برای گرفتن اقامت دائم ، ابتدا باید درخواست اقامت موقت کنید. در آخر این نوع ویزا پس از دو سال زندگی شهروند خارجی در روسیه صادر می شود.
در حقیقت ، روسیه با بیش از 11 میلیون مهاجر متولد خارجی (از سال 2019) ، دومین کشور مهاجرت پذیر به جهان پس از ایالات متحده است.
زندگی برای مهاجران در روسیه به طور کلی راحت است ، هزینه هایی مانند مواد غذایی و قبض های آب و برق حتی در شهرهای بزرگ مانند مسکو نیز بسیار ارزان است. . در خارج از کلانشهرهای بزرگ ، قیمت ها حتی با هزینه کمتری برای غذا و حمل و نقل ، ارزان تر هم هستند.
3 شغل پردرآمد در روسیه شامل:
ناخدای کشتی - 500،000 روبل
فرمانده هواپیما - 320،000 روبل
رئیس فناوری در صنعت استخراج طلا - 312،000 روبل.
در سال 2002 ، یک قانون جدید تابعیت ، مورد حمایت رئیس جمهور ولادیمیر پوتین ، جایگزین قانون سال 1991 شد. تابعیت روسیه را می توان از طریق تولد به دست آورد.
90 روز
به عنوان یک شهروند ایرانی ، چه مدت می توانم بدون ویزا در فرانسه بمانم؟ به عنوان یک شهروند ایرانی می توانید 90 روز را در هر دوره 180 روزه در فرانسه و در منطقه شینگن اقامت داشته باشید.