خودآموز ویزای سوئد

مهاجرت به سوئد

مهاجرت به این کشور قدمتی طولانی دارد. امروز حدود 10 میلیون نفر در سوئد زندگی می کنند. از این تعداد حدود 3.5 میلیون نفر در سه شهر بزرگ این کشور و استکهلم ، گوتنبرگ و مالمو زندگی می کنند. تقریباً 17 درصد جمعیت سوئد (یا حدود 1.7 میلیون نفر) در خارج از کشور متولد شده اند. در طول قرن بیستم افراد زیادی به سوئد مهاجرت کردند. در بیشتر سالهای پس از جنگ جهانی دوم ، سوئد نرخ مهاجرت خالص مثبت داشته است ، به این معنی که تعداد بیشتری از افراد به این کشور مهاجرت کرده اند.

۰۲۱۲۸۴۲۴۴۱۳

آمار و ارقام ما تا به امروز

1 +
پرونده موفق
1
مشاوره
1
نمایندگی در جهان
1
خط پاسخگویی

مزایای مهاجرت به فرانسه

کیفیت بالای زندگی

سوئد در طی ابن سالها نشان داده است که در تامین معیارهای رفاه عملکرد مطلوبی دارد .شاخص زندگی بالا،به وجود آوردن امکاناتی مانند سیستم های گرکایشی و اینترنت پهن باند سریع و مقررات ایمنی در همه جای سوئد تنها چند قلم از این معیارها را نشان میدهد

حمل و نقل عمومی

اگر ماشین ندارید ، نگران نباشید. سوئد یکی از بهترین سیستم های حمل و نقل عمومی در اروپا را دارد. اتوبوس ها و قطارها تا نیمه شب در دسترس هستند. با کارت حمل و نقل می توانید به هر جا که تمایل دارید سفر کنید.

حمایت از حقوق بشر

فرقی نمی کند در سوئد دانشجو ، مهاجر یا شاغل باشید. اگر کسی حقوق شما را نقض کند ، دولت در کنار شما خواهد بود. احتمال تجربه تبعیض بر اساس سطح اجتماعی ، رنگ پوست ، جنسیت یا مذهب در سوئد بسیار کم است.

سیستم رفاه اجتماعی

سوئد با داشتن سیستم مراقبت های بهداشتی و آموزش رایگان ، از بهترین رفاه اجتماعی در جهان برخوردار است. می توانید از آموزش رایگان در بهترین دانشگاه های جهان لذت ببرید. در مقایسه با سایر کشورهای پیشرفته ، سوئد بزرگترین سرمایه گذار بخش رفاه اجتماعی در رابطه با تولید ناخالص داخلی است.

همه انگلیسی را می فهمند

یکی از بزرگترین مزایای زندگی در سوئد این است که شما احساس غریبه بودن نمی کنید زیرا همه می توانند انگلیسی را درک کنند و صحبت کنند. اگر آن را با سایر کشورهای اروپایی مانند آلمان ، فرانسه و ایتالیا مقایسه کنید ، سوئد کشوری بسیار دوستانه برای خارجی ها است.

زیبایی طبیعی

آیا می دانید 97٪ سوئد خالی از سکنه است؟ این بدان معناست که طبیعت زیادی در سوئد برای محافظت وجود دارد. ذخایر طبیعی و پارک های ملی یک دهم مساحت سوئد را پوشش می دهد. طبق بسیاری از نظرسنجی ها ، سوئد یکی از کم آلوده ترین کشورها در جهان است.

انواع ویزای سوئد

اگر می خواهید به سوئد سفر کنید و شهروند کشوری خارج از اتحادیه اروپا هستید ، ممکن است لازم باشد قبل از بازدید درخواست ویزا کنید. اینکه کدام مجوز را باید درخواست کنید بستگی به مدت زمان اقامت شما در سوئد دارد. اگر قصد دارید بیش از 90 روز از سوئد بازدید کنید ، باید درخواست اجازه اقامت توریستی را بدهید یا برای ویزای مدت طولانی تر (ویزای D ، ویزای ملی) اقدام نمایید.

نیاز به راهنمایی دارید؟ ۲۸۴۲۴۴۱۳-۰۲۱

مهاجرت کاری سوئد

هر آنچه برای ویزای کاری سوئد نیاز دارید

مهاجرت سرمایه گذاری سوئد

هر آنچه برای ویزای سرمایه گذاری سوئد نیاز دارید

مهاجرت تحصیلی سوئد

هر آنچه برای ویزای تحصیلی سوئد نیاز دارید
خود آموزی قدم به قدم

جدیدترین مقالات مهاجرت به سوئد

همین حالا شروع کنید!

برای شروع مشاوره و تشکیل پرونده فقط کافی‌ست فرم مشاوره را تکمیل نمایید.

سوالی دارید؟

سئوالات متداول در همین صفحه را بخوانید، همچنین مشاوران ما منتظر تماس شما هستند.

۰۲۱-۲۸۴۲۴۴۱۳

سوالات متداول

پاسخ به سوالات شما پیرامون مهاجرت به سوئد

سوئد هم از نظر ساکنان و هم از نظر گردشگران یکی از امن ترین کشورهای جهان محسوب می شود. در حقیقت ، اکثر مسافران مجبور نیستند در سوئد هیچگونه مسائل ایمنی را در نظر بگیرند تا زمانی که اقدامات احتیاطی را انجام می دهند و از عقل سلیم استفاده می کنند تا از کلاهبرداران ، مجرمان خرد و سارقان جلوگیری کنند.
سوئد یک کشور واحد است ، در حال حاضر به 21 شهرستان و 290 شهر تقسیم شده است. سوئد دارای یک سیستم رفاه اجتماعی نوردیک است که خدمات بهداشتی جهانی و آموزش عالی را برای شهروندان خود فراهم می کند
برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا روند کار بسیار دشوارتر است. تا زمانی که قصد تحصیل ندارید (که مجوز جداگانه ای برای آن اعمال می شود) ، باید درخواست جواز کار دهید. ... امکان درخواست مجوز خود اشتغالی به عنوان یک شهروند غیر اتحادیه اروپا وجود دارد ، اما شرایط سختگیرانه است.
برای گرفتن اقامت دائم سوئد ، شما باید پنج سال به طور مداوم در این کشور زندگی کنید. به شهروندان اتحادیه اروپا در پایان 5 سال این اقامت اعطا می شود .
چگونگی دریافت ویزای سوئد به ملیت شما بستگی دارد. ساکنان اتحادیه اروپا / EEA حق اقامت در سوئد را دارند و برای زندگی و کار در این کشور نیازی به اجازه ندارند. به همین ترتیب ، ساکنان اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا نیز می توانند بدون کار به سوئد نقل مکان کنند و چند ماه را به جستجوی کار بپردازند.