خودآموز مهاجرت به فرانسه

مهاجرت به فرانسه

فرانسه می تواند به عنوان یکی از بزرگترین کشورهای اروپایی با میراث فرهنگی غنی و احترام به حقوق بشر توصیف شود. آمارها نشان می دهد که جمعیت فرانسه در حال حاضر در حدود 67.3 میلیون نفر تخمین زده شده است. واحد پول رسمی یورو است. فرانسه یک کشور اصلی عضو اتحادیه اروپا و منطقه شینگن است که مزایای زیادی را برای ساکنان آن فراهم می کند.

۰۲۱۲۸۴۲۴۴۱۳

آمار و ارقام ما تا به امروز

1 +
پرونده موفق
1
مشاوره
1
نمایندگی در جهان
1
خط پاسخگویی

مزایای مهاجرت به فرانسه

پوشش درمانی

در فرانسه ، کلیه مقیمان قانونی باید از پوشش پزشکی برخوردار شوند ، یعنی میتوانند کلیه هزینه های درمانی خود را توسط سیستم دولتی بیمه درمانی جبران کنند.

فرصت های شغلی

چنانچه دارای طرح و ایده خلاق هستید کشور فرانسه مکان مناسب برای شماست.دولت فرانسه سالیانه از صاحبان ایده ها حمایت های مالی بسیاری میکند.

حمایت دولت برای تربیت فرزندان

تعداد زیادی از خدمات مراقبت از کودک و پیش دبستانی کاملاً تحت پوشش دولت است. برای مراقبت از کودکان در خانه یارانه های ویژه و مزایای ویژه ای در نظر گرفته شده است.

تحصیلات عالی ارزان قیمت است

شما می توانید مدرک تحصیلی خود را فقط با 181 یورو (225 دلار) در سال دریافت کنید

مناظر زیبا و دیدنی

کوه های آلپ فرانسه یکی از بزرگترین مقصدهای پیاده روی در اروپا با چشم اندازهای زیبا و روستاهای کوچک و دور افتاده در فلات زمرد است

تنوع غذا

غذاهای فرانسوی واقعاً متنوع و متشکل از غذاهای سنتی هستند که از مناطق مختلف نشأت گرفته اند. البته ، در پاریس می توانید رستوران هایی را پیدا کنید که غذاهای غنی آلزاتیک یا غذاهای معطر پرووانس را سرو می کنند

آثار هنری

در کنار مونا لیزا معروف ، موزه لوور 34999 اثر هنری دیگر را به نمایش می گذارد ، از جمله عتیقه جات مصر ، هنرهای اسلامی ، تعداد زیادی مجسمه از یونان باستان و امپراتوری روم ، به همراه یک مجموعه جواهرات عظیم از اشراف فرانسه

تعادل در ساعات کاری

در حالی که کار 35 ساعته در هفته بیشتر شبیه افسانه است. فرانسوی ها هنوز می دانند که چگونه تعادل مناسب بین زندگی و کار را حفظ کنند. یکی از دلایل بستن شدن مغازه ها در ساعت 7 بعد از ظهر ، اجازه دادن به کارمندان برای صرف شام در کنار خانواده در خانه است

انواع ویزای فرانسه

بسته به هدف سفر شما به فرانسه ، انواع مختلف ویزا وجود دارد که میتوانید اقدام نمایید.چنانچه بخواهید برای بازدید ، تحصیل یا کار واخذ اقامت دائم به فرانسه بروید ، بر این اساس باید برای ویزای شینگن فرانسه اقدام کنید.این امکان از سال 1997 که فرانسه ، به عنوان عضوی از اتحادیه اروپا و همچنین به عضو منطقه شینگن در آمد ، به وجود آمد

نیاز به راهنمایی دارید؟ ۲۸۴۲۴۴۱۳-۰۲۱

مهاجرت کاری فرانسه

هر آنچه برای کاری تحصیلی فرانسه نیاز دارید

مهاجرت سرمایه گذاری فرانسه

هر آنچه برای ویزای سرمایه گذاری فرانسه نیاز دارید

مهاجرت تحصیلی فرانسه

هر آنچه برای ویزای تحصیلی فرانسه نیاز دارید
خود آموزی قدم به قدم

جدیدترین مقالات مهاجرت آلمان

همین حالا شروع کنید!

برای شروع مشاوره و تشکیل پرونده فقط کافی‌ست فرم مشاوره را تکمیل نمایید.

سوالی دارید؟

سئوالات متداول در همین صفحه را بخوانید، همچنین مشاوران ما منتظر تماس شما هستند.

۰۲۱-۲۸۴۲۴۴۱۳

سوالات متداول

پاسخ به سوالات شما پیرامون مهاجرت به فرانسه

فرانسه یک کشور اصلی عضو اتحادیه اروپا و منطقه شینگن است که مزایای زیادی را برای ساکنان آن فراهم می کند. در حال حاضر فرانسه هیچ برنامه مهاجرتی تجاری ندارد ، با این حال ، هنوز می توان اجازه اقامت در فرانسه را گرفت. برای اقامت کوتاه تا 90 روز ویزا لازم است.
علاوه بر فراهم کردن فرصت های فراوان برای مسافرت و یا کار و تحصیل ، این کشور به طور کلی برای بچه ها نیز مناسب است. نظرسنجی Expat Explorer HSBC 2018 نشان داد که 64٪ از مهاجران گفته اند که سلامتی فرزندان آنها در فرانسه بهتر است.
طبق گفته سفارت فرانسه ، ایرانی ها می توانند با ویزای توریستی تا سه ماه در فرانسه بمانند (بدون کار). اگر می خواهید بیشتر از این مدت بمانید باید برای ویزای کار اقدام کنید.
صنایعی که در حال حاضر بر بازار کار مسلط هستند ، بهداشت و مراقبت های اجتماعی ، تجارت عمده و خرده فروشی و تولید هستند. انتظار می رود بیشترین مشاغل مورد تقاضا در ساخت و ساز باشد و پس از آن بخش اقامتی و غذایی و خدمات حرفه ای دنبال می شود.
در پاریس میتوانید در خانه ، محل کار و با دوستان خود به زبان انگلیسی صحبت کنید ، انگلیسی زبان استاندارد گردشگری در اروپا است.
90 روز
به عنوان یک شهروند ایرانی ، چه مدت می توانم بدون ویزا در فرانسه بمانم؟ به عنوان یک شهروند ایرانی می توانید 90 روز را در هر دوره 180 روزه در فرانسه و در منطقه شینگن اقامت داشته باشید.