خودآموز ویزای نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند

نیوزیلند، کشوری جزیره ای در جنوب غربی اقیانوس آرام است. این جزیره از دو خشكی اصلی تشکیل شده است – جزیره شمالی (Te Ika-a-Māui) و جزیره جنوبی (Te Waipounamu). نیوزیلند همیشه مقصدی محبوب برای مهاجرت بوده است NZ همیشه در نظرسنجی PSS National Migration Survey از ویژگی های بالایی برخوردار است و طی 3 سال گذشته نیوزیلند در HSBC’s Expat Explorer Survey رتبه 2 را کسب کرده است.در شاخص مهاجرت بالقوه خالص اخیر گالوپ ، نیوزیلند در حالی به عنوان کشوری که بیشترین تمایل به مهاجرت به آن را دارند ، در جایگاه نخست قرار گرفت. در واقع ، جمعیت همه کسانی که می خواهند به نیوزیلند مهاجرت کنند ، با 232٪ افزایش به 11 میلیون نفر می رسد.

۰۲۱۲۸۴۲۴۴۱۳

آمار و ارقام ما تا به امروز

1 +
پرونده موفق
1
مشاوره
1
نمایندگی در جهان
1
خط پاسخگویی

مزایای مهاجرت به نیوزلند

مناظر زیبا

تصادفی نیست که فیلم هایی با حماسه ترین مناظر تاکنون در نیوزیلند فیلمبرداری شده اند. سه گانه هابیت ، سه گانه ارباب حلقه ها و تواریخ نارنیا همه توسط پس زمینه های فوق العاده زیبا در نیوزلند فیلمبرداری شده اند.

کیفیت بالای زندگی

یک واقعیت بی چون و چرای زندگی در نیوزیلند این است که زندگی عالی و مرفه است. نیوزیلند از نظر تعادل بین زندگی و کار در HSBC 2018 Expat Explorer Survey رتبه 2 را در جهان کسب کرد.

مردم مهربان و مهمانواز

از آنجا که نیوزلند کشور نسبتاً کوچکی است ، مردم این کشور بسیار خونگرم و مههربان هستند. گرمای واقعی ، که به نظر می رسد جزئی از زندگی در نیوزلند است ، در خوی و رفتار مردم این کشور هم دیده میشود.

بهترین کشور برای بزرگ کردن فرزندان

هزاران محیط امن و مناسب برای رشد کودکان ، مدارس عالی و امکانات همگی کودکی ایده آلی را برای فرزندان شما رقم می زند

فرصت های شغلی عالی

یکی از مزایای زندگی در نیوزیلند این است که مدارک و مهارت های شما به احتمال زیاد مورد تقاضای کارفرمایاین این کشور قرار می گیرد. خواه اوکلند یا ولینگتون باشید یا جایی کوچکتر ، در حال حاضر تقاضای زیادی برای افراد با مهارت در مهندسی ، تجارت ، امور مالی و البته بهداشت و آموزش وجود دارد.

جامعه مترقی

نیوزیلند از بسیاری از جهات از بسیاری از کشورهای مدرن در دنیا جلوتر است. اولین بار در جهان در نیوزیلند دادن رأی به زنان ، 8 ساعت کار روزانه ، صعود به کوه اورست ، اولین نماینده تراجنسی ، اولین بانجی جامپ و اخیراً اولین مرخصی زایمان برای نخست وزیر اتفاق افتاده است.

انواع ویزای نیوزلند

نیوزیلند بسته به اینکه آیا می خواهید در این کشور کار کنید ، تحصیل کنید ، سرمایه گذاری کنید یا به سادگی از بازدید از این کشور لذت ببرید ، طیف وسیعی از گزینه های ویزا را دارد. سیاست های مهاجرتی نیوزلند برای حمایت از رشد اقتصادی نیوزیلند تدوین شده است. اگر می خواهید نیوزلند را به خانه خود تبدیل کنید و مهارت ، تجربه یا سرمایه ای دارید که میتواند در این کشور مفید واقع شود ،انتقال به این کشور می تواند تغییر بزرگی در زندگی باشد که شما همیشه آرزو ان را داشته اید.

نیاز به راهنمایی دارید؟ ۲۸۴۲۴۴۱۳-۰۲۱

مهاجرت کاری نیوزلند

هر آنچه برای ویزای کاری نیوزلند نیاز دارید

مهاجرت سرمایه گذاری نیوزلند

هر آنچه برای ویزای سرمایه گذاری نیوزلند نیاز دارید

مهاجرت تحصیلی نیوزلند

هر آنچه برای ویزای تحصیلی نیوزلند نیاز دارید
خود آموزی قدم به قدم

جدیدترین مقالات مهاجرت نیوزلند

همین حالا شروع کنید!

برای شروع مشاوره و تشکیل پرونده فقط کافی‌ست فرم مشاوره را تکمیل نمایید.

سوالی دارید؟

سئوالات متداول در همین صفحه را بخوانید، همچنین مشاوران ما منتظر تماس شما هستند.

۰۲۱-۲۸۴۲۴۴۱۳

سوالات متداول

پاسخ به سوالات شما پیرامون مهاجرت به نیوزلند

برای اینکه مشخص شود آیا واجد شرایط برنامه های نیوزلند هستید باید شرایط شما به صوت دقیق مورد بررسی قرار بگیرد.با مشارین ما در تماس باشید یا با پر کردن فرم ارزیابی مشخصات خود را برای ارزیابی برای مشاورین ما ارسال نمایید.
نیروی کار "ماهر" در نیوزلند بیشتر مشاغل مورد تقاضا هستند .شغل های فنی به ویژه لعاب ، گچ بری و کاشی کاری. برق کاران؛ لوله کش ،نگهبانان حیوانات ، مربیان و خیاطان ؛ و نیروی کار تجاری و مهندسی ساخت و... از جمله مشاغل موردنیاز محسوب میشوند.
نه تنها شروع کار در نیوزلند نسبتاً آسان است ، بلکه مشاغل زیادی نیز وجود دارد که به راحتی می توان آنها را به عنوان خود اشتغالی شروع کرد.
هزینه های زندگی در استرالیا به طور کلی کمتر از نیوزلند است ، اما در مقایسه با اجاره خانه استرالیا زیادتر است ، از رستوران ها و مواد غذایی گرفته تا بنزین در استرالیا باید هزینه بیشتری بپرازید.
همانند بسیاری از کشورهای دیگر ، استفاده ، نگهداری ، کشت یا قاچاق / تجارت مواد غیرقانونی از جمله گیاه ماریجوانا در نیوزیلند غیرقانونی است. کنترل دقیق اسلحه اعمال می شود. فقط کسانی که مجوز اسلحه گرم دارند می توانند اسلحه گرم داشته باشند و از آن استفاده کنند.