خودآموز ویزای هلند

مهاجرت به هلند

هلند (Netherland) ، کشوری واقع در شمال غربی اروپا ، معروف به هلند(Holland). “هلند” به معنای کشور پست است. نام هلند (از هوتلند یا “سرزمین چوبی”) در ابتدا به یکی از هسته های قرون وسطایی بعداً دولت مدرن داده شد و هنوز هم برای 2 استان از 12 استان خود (نورد-هلند و زوید-هلند) استفاده می شود. از هلند کاوش بقیه اروپا آسان است. نه تنها از کشورهای همسایه آلمان و بلژیک می توان به راحتی بازدید کرد ، بلکه این کشور همچنین به خوبی با تمام پایتخت های مهم اروپا ارتباط دارد. به راحتی می توانید با اتوبوس و قطار به پاریس ، لندن یا کپنهاگ سفر کنید ، و پرواز با هواپیما برای بازدید از رم بارسلونا هم به سادگی امکان پذیر خواهد بود.

۰۲۱۲۸۴۲۴۴۱۳

آمار و ارقام ما تا به امروز

1 +
پرونده موفق
1
مشاوره
1
نمایندگی در جهان
1
خط پاسخگویی

مزایای مهاجرت به فرانسه

سبک زندگی سالم

به محض اینکه وارد هلند میشوید با شیرینی ها و میان وعده های بسیار خوشمزه ای رو به رو میشوید که مقاومت در مقابل آنها امکان پذیر نیست ولی سبک زندگی سالم مانند دوچرخه سواری هلندی ها شما را به وجد خواهد آورد.

کوچک و آسان برای رفت و آمد

هلند کشوری بسیار کوچک است و در کمتر از سه ساعت می توانید از یک طرف به آن طرف دیگر سفر کنید. اگر اهل مسافرت هستید این کشور مناسب شماست زیرا خبری از سفر طولانی با ماشین یا پرواز نیست.

کیفیت خوب آموزش

هلند از آموزش بسیار خوبی برای ساکنان خود برخوردار است. بسیاری از افراد در نهایت با نمره خوب مدرسه را به پایان میرسانند ، وارد شغل میشوند یا به دانشگاه می روند. هلند همچنین دارای تعداد بالایی از افراد دارای مدرک تحصیلات تکمیلی است.

سطح عالی انگلیسی

اگر زبان دوم شما انگلیسی است ،هلند بهترین کشور برای شماست. اکثر مردم حداقل می توانند مکالمه انگلیسی داشته باشند.

فرهنگ دوچرخه سواری

هلند به دلیل فرهنگ دوچرخه سواری شهرت دارد. باران باشد یا رعد و برق و طوفان ،تقاوتی ندارد چرا که ساکنان آن با دوچرخه خود بیرون خواهند رفت. اخطوط جداگانه دوچرخه سواری به معنای واقعی کلمه در همه جا وجود دارد

مقرون به صرفه بودن مراقبت از کودکان

مراقبت از کودکان در هلند بسیار مقرون به صرفه ارزیابی می شود. به خصوص در رابطه با کشورهای دیگر

انواع ویزای هلند

هلند عضوی از موافقتنامه شنگن است. این بدان معنی است که شهروندان ایالات متحده بدون ویزا می توانند تا 90 روز برای اهداف توریستی یا تجاری وارد هلند شوند. گذرنامه شما باید به مدت حداقل سه ماه بعد از مدت اقامت معتبر باشد. شما به بودجه کافی و بلیط هواپیمایی برگشتی احتیاج دارید. اگر می خواهید کمتر از 90 روز در هلند بمانید ، ممکن است نیاز به ویزای کوتاه مدت شینگن داشته باشید. اینکه آیا برای بازدید از هلند به ویزا نیاز دارید ، به ملیت شما بستگی دارد.

نیاز به راهنمایی دارید؟ ۲۸۴۲۴۴۱۳-۰۲۱

مهاجرت کاری هلند

هر آنچه برای ویزای کاری هلند نیاز دارید

مهاجرت سرمایه گذاری هلند

هر آنچه برای ویزای سرمایه گذاری هلند نیاز دارید

مهاجرت تحصیلی هلند

هر آنچه برای ویزای تحصیلی هلند نیاز دارید
خود آموزی قدم به قدم

جدیدترین مقالات مهاجرت هلند

همین حالا شروع کنید!

برای شروع مشاوره و تشکیل پرونده فقط کافی‌ست فرم مشاوره را تکمیل نمایید.

سوالی دارید؟

سئوالات متداول در همین صفحه را بخوانید، همچنین مشاوران ما منتظر تماس شما هستند.

۰۲۱-۲۸۴۲۴۴۱۳

سوالات متداول

پاسخ به سوالات شما پیرامون مهاجرت به هلند

پس از پنج سال زندگی در هلند ، اتباع خارجی و اعضای خانواده آنها می توانند درخواست اقامت دائم هلند را بدهند.
برای بدست آوردن شغل لازم نیست در هلند زندگی کنید ، با این وجود انجام این کار مسلما دشوارتر است، هرچند غیرممکن نیست و بسیاری از افراد این کار را قبل از ورود به هلند انجام می دهند.
اگر شما به طور قانونی در هلند برای یک دوره پنج ساله زندگی کنید و دارای اجازه اقامت معتبر مانند مهاجر به عنوان نیروی ماهرباشید، شما می توانید برای اجازه اقامت دائم درخواست دهید.
مشاغل مورد تقاضا در هلند شامل افراد حرفه ای و فارغ التحصیلانی هستند که در امور بهداشت ، مالیات ، مدیران و آموزش کار می کنند.
زبان هلندی احتمالاً آسان ترین زبان برای یادگیری انگلیسی زبانان است زیرا در جایی بین آلمانی و انگلیسی قرار می گیرد ، اما همه موارد دستوری مانند آلمانی را ندارد.