خودآموز ویزای هندوستان

مهاجرت به هندوستان

کشوری در جنوب آسیا است. این کشور دومین کشور پرجمعیت ، هفتمین کشور بزرگ از نظر مساحت و پرجمعیت ترین دموکراسی در جهان است. هند از یک کشور نسبتاً بی بضاعت در سال 1951 ، با داشتن یک طبقه متوسط ​​در حال توسعه ، به یک اقتصاد بزرگ با سرعت رشد سریع و به قطب خدمات فناوری اطلاعات تبدیل شده است. هند کشوری با سلاح هسته ای است که در هزینه های نظامی بالاترین رتبه را دارد. هندوستان طیف وسیعی از گزینه های گردشگری متنوع از نظر زمین و طبیعت ، مردم ، قبایل ، غذاها ، آیین ها ، اشکال رقص ، موسیقی ، هنرها ، صنایع دستی ، ماجراجویی ، ورزش ، معنویت ، تاریخ را ارائه می دهد.

۰۲۱۲۸۴۲۴۴۱۳

آمار و ارقام ما تا به امروز

1 +
پرونده موفق
1
مشاوره
1
نمایندگی در جهان
1
خط پاسخگویی

مزایای مهاجرت به هندوستان

ویزا ۵ ساله آنلاین

برای آمریکایی ها (و برخی دیگر از کشورها) ، می توانید ویزای 5 ساله با ویزای چندبار ورود دریافت کنید ، به شما اجازه می دهد هر بار 180 روز در هند بمانید. پس شما باید کشور را ترک کنید ، اما تا چه زمانی باید بیرون باشید هیچ الزامی ندارد.

هزینه های کم مسکن

شما می توانید در یک آپارتمان سه خوابه با مبلغ 150،000 RS ( 2,098دلار دلار آمریکا) اقامت داشته باشید. شما می توانید خدمات خانه داری ، یک اتاق نشیمن زیبا ، آشپزخانه و اتاق های خواب فراوان برای دوستان یا خانواده داشته باشید.

هزینه های پایین حمل و نقل

اگر بخواهید برای خرید روزانه شهری در چند ساعت فاصله بروید ، حدود 50 دلار باید پرداخت کنید. اگر بخواهید چند ساعت با اتوبوس سوار شوید، می توانید از Redbus با 10 دلار آمریکا بلیط تهیه کنید

خدمات تلفن همراه و اینترنت ارزان

ماهیانه 15 دلار برای اینترنت در هند می پردازید که اساساً نامحدود است (2000 گیگابایت در ماه ، بنابراین میتوانید 667 ساعت Netflix تماشا کنید واز آن استفاده کنید ... سرعت خوب است ، اغلب +80 مگابیت در ثانیه.

انگلیسی صحبت می کنند

بسیاری از مردم به اندازه کافی انگلیسی صحبت می کنند که بتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید.

غذا سالم و ارزان

شما می توانید با کمتر از 2 دلار یک شام به سبک هند جنوبی بخورید. اگر بخواهید برای یک وعده غذایی به یک رستوران غالباً ارگانیک بروم ، 7 دلار هزینه دارد.

انواع ویزای هندوستان

انواع مختلف ویزا توسط مقامات مهاجرت یک کشور صادر می شود که شامل:

ویزای تجاری، ویزای توریستی، ویزای اقامت، ویزای اقامت کوتاه،ویزای کاری ،ویزا تحصیلی و… می باشد.

اگر ویزا بیش از 180 روز باشد ، ثبت نام در طی 14 روز ورود به هند اجباری است.

نیاز به راهنمایی دارید؟ ۲۸۴۲۴۴۱۳-۰۲۱

مهاجرت کاری هندوستان

هر آنچه برای ویزای کاری هندوستان نیاز دارید

مهاجرت سرمایه گذاری هندوستان

هر آنچه برای ویزای سرمایه گذاری هندوستان نیاز دارید

مهاجرت تحصیلی هندوستان

هر آنچه برای ویزای تحصیلی هندوستان نیاز دارید
خود آموزی قدم به قدم

جدیدترین مقالات مهاجرت آلمان

همین حالا شروع کنید!

برای شروع مشاوره و تشکیل پرونده فقط کافی‌ست فرم مشاوره را تکمیل نمایید.

سوالی دارید؟

سئوالات متداول در همین صفحه را بخوانید، همچنین مشاوران ما منتظر تماس شما هستند.

۰۲۱-۲۸۴۲۴۴۱۳

سوالات متداول

پاسخ به سوالات شما پیرامون مهاجرت به هندوستان

بسیاری از گردشگران در حال سفر به هند هستند تا فرهنگ های منحصر به فرد آن را کشف کنند. همچنین افرادی که قصد مهاجرت به هند را دارند ، برای آمادگی بهتر برای زندگی در هند ، درخواست ویزای توریستی می کنند. ویزای استخدام برای مهاجران واجد شرایط که قرارداد کار با یک شرکت هندی دارند ، هدف قرار گرفته است.
به عنوان مهاجری که به هند مهاجرت می کند می تواند کاملا بدون دردسر باشد. با این حال ، نکاتی وجود دارد که یک فرد که برای کار به هند می رود باید از آنها آگاه باشد. اکنون ، اگرچه روند ویزا و مراحل بعدی ثبت نام ساده است ، اما از خطرات و چالش های خاصی بی بهره نیست.
طبق مجمع جهانی اقتصاد برآورد می شود 139 میلیون مهاجر در این کشور وجود داشته باشد.
هند با داشتن رتبه بندی مناسب برای حقوق بالا و هزینه های پایین زندگی ، در جایگاه 57 در میان 65 کشور جهان قرار گرفت. با وجود رتبه بندی خوب برای حقوق بالا و هزینه های پایین زندگی ، مهاجران در این کشور با آلودگی ، ساعات طولانی کار دست و پنجه نرم می کنند.
ویزای T-1 یک ویزای توریستی برای گردشگران منفرد است.پس از صدور ویزا ، کسی نگران نحوه استفاده از ویزا نیست ، مادامی که برای گردشگری استفاده شود.