مهاجرت تحصیلی

مهاجرت به کانادا

کانادا ، دومین کشور بزرگ جهان در منطقه (بعد از روسیه) ، تقریباً دو پنجم شمالی قاره آمریکای شمالی را اشغال کرده است. با وجود بزرگ بودن کانادا ، این کشور یکی از کم جمعیت ترین کشورهای جهان است. کانادا در سالهای اخیر به یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجران تبدیل شده است. شهرت این کشور به عنوان یک کشور متنوع و از نظر اقتصادی با ثبات منجر به افزایش تعداد مهاجرانی شده است که این کشور را وطن خود می نامند.

۰۲۱۲۸۴۲۴۴۱۳

آمار و ارقام ما تا به امروز

1 +
پرونده موفق
1
مشاوره
1
نمایندگی در جهان
1
خط پاسخگویی

مزایای مهاجرت به کانادا

چندفرهنگی در کانادا

در دهه 1970 ، تحت هدایت نخست وزیر پیر ترودو ، کانادا به طور رسمی سیاستی را برای ترویج فرهنگ چند فرهنگی در پیش گرفت ، و از آن زمان این یک قسمت اصلی از هویت کانادایی است.

دهمین اقتصاد بزرگ در جهان

وقتی صحبت از اقتصاد جهانی می شود ، کانادا بیش از وزن خود مشت می زند. کانادا با وجود داشتن سی و هشتمین جمعیت بزرگ در جهان ، با تولید 1.6 تریلیون یا سرانه 48100 دلار دارای دهمین اقتصاد بزرگ است.

سیستم آموزشی کانادا

کانادا بیش از هر کشور صنعتی دیگر در سرانه آموزش و پرورش هزینه می کند و تحصیلکرده ترین کشور جهان لقب گرفته است.

صنعت فناوری کانادا

بخش فناوری سریعترین صنعت در حال رشد در کانادا است . پشتیبانی و سرمایه گذاری دولت در صنعت فناوری کانادا نیز قوی است ، با کمک های مالی و ابزارهای دیگر برای کمک به استارتاپ های کانادایی تلاش میشود.

دسترسی به مراقبت های بهداشتی

سیستم مراقبت های بهداشتی جهانی کانادا در دهه 1960 تصویب شد. بر اساس این برنامه ، هر استان یا سرزمین در کانادا دارای یک برنامه بهداشتی است که دسترسی معقول به خدمات پزشکی را برای همه ساکنان فراهم می کند

امنیت در کانادا

کانادا به طور منظم در بین 10 کشور امن جهان در نظرسنجی ها و شاخص های مختلف قرار دارد. بر اساس شاخص صلح جهانی سال 2018 ، کانادا در رتبه 6 کشور صلح آمیز در جهان قرار گرفت.

منظره های خیره کننده

نمی توان انکار کرد که کانادا از مناظر بسیار زیبا برخوردار است. از کوهستان های BC ، مناظر ساحلی PEI ، تا بناهای تاریخی مونترال (این شهر 375 سالگی خود را جشن گرفت ) در کانادا مکان های دیدنی کم نیست.

سیستم سیاسی دموکراتیک پایدار

اگرچه دولت های کانادا بسته به شرایط سیاسی بین احزاب مختلف لیبرال و محافظه کار جابجا می شوند ، اما به طور کلی ، همه احزاب سیاسی کانادا نسبت به موضوعات داغ مانند حقوق زنان و دگرباشان جنسی ، نگرانی های زیست محیطی و مهاجرت مواضع نسبتاً میانه رو دارند

انواع ویزای کانادا

ویزای کانادا مهر و موم بر روی گذرنامه شما است که به شما اجازه ورود به کشور کانادا را می دهد.این اجازه به این معنی است که کنسولگری یا سفارت کانادا تصمیم گرفتند که شما میتوانید به این کشور سفر کنید و به طور قانونی( به طور موقت یا دائم )اقامت داشته باشید. این وجود ، هنگامی که در مرز و یا گمرک کانادا هستید ، این وظیفه افسران در مرز است که ارزیابی کنند آیا شما برای ورود به کشور مناسب هستید یا خیر.اگر صادقانه و درست به سوالات آفیسر مرزی خدمات مرزی کانادا (BSO) پاسخ دهید ، آنها به شما اجازه ورود می دهند. در غیر این صورت ، اگر آنها مشکوک به ورود شما باشند ، می توانند از ورود شما جلوگیری کرده و از شما بخواهند که حتی اگر ویزای کانادا دارید به کشور خود برگردید.

نیاز به راهنمایی دارید؟ ۲۸۴۲۴۴۱۳-۰۲۱

مهاجرت کاری کانادا

هر آنچه برای کاری کانادا نیاز دارید

مهاجرت سرمایه گذاری کانادا

هر آنچه برای ویزای سرمایه گذاری کانادا نیاز دارید

مهاجرت تحصیلی کانادا

هر آنچه برای ویزای تحصیلی کانادا نیاز دارید
خود آموزی قدم به قدم

جدیدترین مقالات مهاجرت آلمان

همین حالا شروع کنید!

برای شروع مشاوره و تشکیل پرونده فقط کافی‌ست فرم مشاوره را تکمیل نمایید.

سوالی دارید؟

سئوالات متداول در همین صفحه را بخوانید، همچنین مشاوران ما منتظر تماس شما هستند.

۰۲۱-۲۸۴۲۴۴۱۳

سوالات متداول

پاسخ به سوالات شما پیرامون مهاجرت به کانادا

کانادا دارای برنامه های متفاوتی است که هر کدام از این برنامه ها شرایط منحصر به فرد خود را میطلبند.مهمترین شرایطی که برای مهاجرت به کانادا میبایست داشته باشید ؛داشتن دانش زبان،مدرک تحصیلی حداقل دیپلم و... میباشد.
کانادا جریانهای مهاجرتی دارد که به شما اجازه می دهد بدون پیشنهاد کار اقامت دائم دریافت کنید و به کانادا مهاجرت کنید.
بهترین سن مهاجرت به کانادا از طریق سیستم Express Entry بین 20 تا 29 سال است زیرا می توانید بین 100 تا 110 امتیاز CRS کسب کنید.
اجازه اقامت موقت می تواند به یک فرد بدون وضعیت اجازه دهد که به طور موقت در کانادا بماند. باید دلایل قانع کننده ای برای توجیه ماندن شخص وجود داشته باشد. اگر در کانادا غیرقانونی بمانید چه اتفاقی می افتد؟
دستگیری ، تبعید ، یا ریجکت شدن
بله ، شما می توانید در هنگام بازدید از کشور دیگری یا با ویزای بازدید کننده یا ویزای اقامت موقت در کانادا ازدواج کنید. ازدواج در کانادا گزینه ای است که در اختیار همه شهروندان کانادایی و مقیم دائمی است که می خواهند با یک شریک خارجی ازدواج کنند.