خودآموز ویزای کره جنوبی

مهاجرت به کره جنوبی

کره جنوبی ، کشوری در آسیای شرقی. قسمت جنوبی شبه جزیره کره را اشغال می کند. این کشور از شمال با جمهوری دموکراتیک خلق کره (کره شمالی) ، از شرق با دریای شرقی (دریای ژاپن) ، از جنوب با دریای چین شرقی و از غرب با دریای زرد همسایه است. پایتخت کره شهر سئول است. مهاجرت به کره جنوبی به دلیل سیاست های محدود کننده مهاجرت ناشی از مخالفت شدید با مهاجران از سوی عموم مردم ، کم است. با این حال ، در سال های اخیر هجوم مهاجران به کره جنوبی در حال افزایش است ، به طوری که ساکنان خارجی 4.9٪ از کل جمعیت را در سال 2019 تشکیل می دهند.

۰۲۱۲۸۴۲۴۴۱۳

آمار و ارقام ما تا به امروز

1 +
پرونده موفق
1
مشاوره
1
نمایندگی در جهان
1
خط پاسخگویی

مزایای مهاجرت به کره جنوبی

غذاهای متنوع و خوشمزه

هیچ کجای دنیا سلیقه ای از این دست را پیدا نمی کنید - وعده های غذایی تند و دلچسب که خوردن آنها سرگرم کننده و خوش طعم است.

حمل و نقل آسان

سئول دارای یک سیستم شبکه ریلی چشمگیر است که تضمین می کند در هرجای این شهر که باشید شما را به مقصدتان برساند. حمل و نقل عمومی یکی از پر استفاده ترین ها در جهان است.

ادغام طبیعت

طی یک ساعت از آسمان خراش های دیوانه وار به طبیعت خلوت و مسالمت آمیز بروید. پارک ملی بوخانسان فقط 2 ساعت پیاده روی از قله های کوه و آبشارها فاصله دارد.

تکنولوژی برتر

وقتی صحبت از تکنولوژی می شود ، به نظر می رسد کره پنج سال از همه جلوتر است. افراد فنی در کره مانند بهشت زندگی خواهند نمود.

امنیت بالا

سئول به عنوان شهر پایتخت بسیار امن است. تاکسی ها در تمام ساعات کار می کنند و معمول نیست که بچه های 5 ساله را به تنهایی سوار مترو کنند.

مراکزخرید

سئول بهشت خریداران است ، از فروشگاه های سطح بالا در Myeongdong تا فروشگاه های مخصوص سوغاتی زیبا در Insadong همگی شما را برای یک خرید جانانه آماده میکند.

انواع ویزای کره جنوبی

دولت کره جنوبی از طریق “اداره مهاجرت کره” یکی از این ویزا ها را برای کلیه افراد غیر شهروندی که به کشور وارد می شوند صادر می کند. سیاست ویزا در کره جنوبی مقررات ، قوانین و شرایطی را تعیین می کند که یک شهروند خارجی برای سفر به این کشور باید رعایت کند.شرایط ویزای کره جنوبی بیان می کند که تمام مسافران ورودی به کشور ، باید چه نوع ویزا و چه نوع شرایطی داشته باشند .

نیاز به راهنمایی دارید؟ ۲۸۴۲۴۴۱۳-۰۲۱

مهاجرت کاری فرانسه

هر آنچه برای ویزای کاری کره جنوبی نیاز دارید کره جنوبی

مهاجرت سرمایه گذاری کره جنوبی

هر آنچه برای ویزای سرمایه گذاری کره جنوبی نیاز دارید

مهاجرت تحصیلی کره جنوبی

هر آنچه برای ویزای تحصیلی کره جنوبی نیاز دارید
خود آموزی قدم به قدم

جدیدترین مقالات مهاجرت کره جنوبی

همین حالا شروع کنید!

برای شروع مشاوره و تشکیل پرونده فقط کافی‌ست فرم مشاوره را تکمیل نمایید.

سوالی دارید؟

سئوالات متداول در همین صفحه را بخوانید، همچنین مشاوران ما منتظر تماس شما هستند.

۰۲۱-۲۸۴۲۴۴۱۳

سوالات متداول

پاسخ به سوالات شما پیرامون مهاجرت به کره جنوبی

بسته به اینکه چرا می خواهید از کره جنوبی بازدید کنید ، می توانید برای یکی از ویزاهای زیر اقدام کنید: ویزای توریستی کره جنوبی. ویزای تجاری کره جنوبی. ویزای خانواده کره جنوبی (بیش از 90 روز)
میزان جرم و جنایت در سراسر کره جنوبی بسیار کم است. در حالی که مهاجران همچنان باید از عقل سلیم استفاده کنند ، جرم برای آنها نگرانی جدی نخواهد داشت
روند درخواست ممکن است شامل برخی از این موارد زیر باشد:
• حداقل پنج سال اقامت در کره جنوبی.
• مهارت در زبان (خواندن ، نوشتن و صحبت کردن)
• دانش فرهنگ و تاریخ کره
• مصاحبه و آزمون کتبی.
مردم کره جنوبی سخت کار می کنند ، حقوق خوبی دریافت می کنند و از ارز ثابت و سطح بالای زندگی برخوردار هستند. هزینه زندگی در کره جنوبی کاملاً معقول است ، گرچه پایتخت این کشور ، سئول ؛بسیار گران است. مسکن به طور معمول بیشترین هزینه ساکنان کره جنوبی است
به طور معمول ، مداخلات مقامات پولی کره برای تضعیف وون، به جای تقویت آن ، به منظور تقویت صادرات بوده است. با این حال ، به نظر می رسد این حرکت تأثیر چندانی نداشته است.