خودآموز ویزای گرجستان

مهاجرت به گرجستان

گرجستان یکی از بهترین مکان ها برای زندگی است گواه این امر ۱۰۰۰۰ نفر از ساکنان جدید که هر ساله به این کشور نقل مکان می کنند ،میباشد. دلایل عمده مهاجرت مردم به گرجستان طبیعت زیبا ، آب و هوای گرم و هزینه های پایین زندگی است. مهاجرت به گرجستان حتی برای مدت کوتاه می تواند تجربه ای فراموش نشدنی باشد.

۰۲۱۲۸۴۲۴۴۱۳

آمار و ارقام ما تا به امروز

1 +
پرونده موفق
1
مشاوره
1
نمایندگی در جهان
1
خط پاسخگویی

مزایای مهاجرت به گرجستان

محله های امن

بر اساس گزارش امن ترین شهرهای Safewise در گرجستان، این کشور شهرهای امن بسیاری برای زندگی دارد. اگر می خواهید با خانواده خود در منطقه ای امن و با سیستم مدرسه خوب زندگی کنید، گرجستان مکانی ایده آل است.

محصولات تازه

از آنجا که گرجستان طبیعت و زمین های کشاورزی بسیار زیادی دارد ، در همه جا محصولات تازه دیده میشود. شما می توانید ده ها بازار کشاورزی در اطراف این کشور پیدا کنید که ارزان و ارگانیک است.

طبیعتی کاملاً خیره کننده و متنوع

هر قسمت از گرجستان با منطقه دیگر از نظر چشم انداز و مناظر متفاوت است و چیزهای زیادی برای دیدن دارد. حتی می توانید چندین سال پشت سر هم به این کشور بیایید و هنوز هم جاذبه های جدید و ثبت نشده ای پیدا کنید

مردم مهربان

آنها ممکن است در ابتدا خشن به نظر برسند ، ممکن است لبخند نزنند ، و اگر گرجی متوجه نمیشوید ، ممکن است فکر کنید که مردم در خیابان پرخاش گری میکنند ، اگرچه در واقع آنها با صدای بلند صحبت می کنند.

غذاهای ملی

هر کجا بروید غذای خوشمزه خواهید یافت. غذاهای متنوع و خوشمزه ای که نظیر آن را در هیچ کجای دنیا نخواهید یافت

نگرش نسبت به سگ های ولگرد

مردم گرجستان آنها را می گیرند ، عقیم می کنند و واکسن می زنند (هر ساله) ، یک گیره مخصوص روی گوش آنها قرار می دهند.

انواع ویزای گرجستان

بسته به هد

شهروند یک کشور خارجی که قصد ورود به گرجستان را دارد، به طور کلی باید ابتدا ویزای گرجستان را دریافت کند که در گذرنامه مسافر یا به صورت الکترونیکی (ویزای الکترونیکی) صادر می شود. برخی از مسافران بین المللی اگر شرایط لازم برای سفر بدون ویزا را داشته باشند ، می توانند بدون ویزا مجاز به سفر به گرجستان باشند. سیاست ویزا گرجستان (نسبتاً لیبرال) به شهروندان 98 کشوراجازه ورود ، اقامت ، کار و تحصیل در گرجستان بدون نیاز به گرفتن ویزا یا اجازه اقامت را میدهد.علاوه بر این ، دولت گرجستان لیست 50 کشور را تصویب کرد که دارندگان ویزا و / یا اجازه اقامت آنها می توانند بدون ویزا برای مدت زمان مناسب و تحت شرایط مناسب وارد گرجستان شوند.

ف سفر شما به فرانسه ، انواع مختلف ویزا وجود دارد که میتوانید اقدام نمایید.چنانچه بخواهید برای بازدید ، تحصیل یا کار واخذ اقامت دائم به فرانسه بروید ، بر این اساس باید برای ویزای شینگن فرانسه اقدام کنید.این امکان از سال 1997 که فرانسه ، به عنوان عضوی از اتحادیه اروپا و همچنین به عضو منطقه شینگن در آمد ، به وجود آمد

نیاز به راهنمایی دارید؟ ۲۸۴۲۴۴۱۳-۰۲۱

مهاجرت کاری گرجستان

هر آنچه برای ویزای کاری گرجستان نیاز دارید

مهاجرت سرمایه گذاری گرجستان

هر آنچه برای ویزای سرمایه گذاری گرجستان نیاز دارید

مهاجرت تحصیلی گرجستان

هر آنچه برای ویزای تحصیلی گرجستان نیاز دارید
خود آموزی قدم به قدم

جدیدترین مقالات مهاجرت گرجستان

همین حالا شروع کنید!

برای شروع مشاوره و تشکیل پرونده فقط کافی‌ست فرم مشاوره را تکمیل نمایید.

سوالی دارید؟

سئوالات متداول در همین صفحه را بخوانید، همچنین مشاوران ما منتظر تماس شما هستند.

۰۲۱-۲۸۴۲۴۴۱۳

سوالات متداول

پاسخ به سوالات شما پیرامون مهاجرت به گرجستان

تفلیس پایتخت گرجستان خود را با هزینه های پایین زندگی ار سایر پایتخت های جهان متمایز می کند. طبق رتبه بندی ها، این کشور برای زندگی با رتبه های بالا در مسکن ، آزادی تجارت و ایمنی همراه است.
اتباع خارجی که می خواهند در گرجستان کار کنند باید ویزای طولانی مدت بگیرند که به عنوان اجازه کار عمل می کند و همچنین به دارنده اجازه می دهد پس از ورود به گرجستان اجازه اقامت بگیرد.
سرمایه گذاران تجاری می توانند با سرمایه گذاری ۳۰۰۰۰۰ دلار اقامت دائم گرجستان را بدست آورند. اقامت دائم را می توانید پس از 6 سال زندگی در گرجستان بدست آورید. تابعیت گرجستان پس از 5 سال اقامت نیز می تواند اتفاق بیفتد.
گرجستان یک کشور قاره ای در منطقه قفقاز اوراسیا است. واقع در چهارراه آسیای غربی و اروپای شرقی ، از غرب به دریای سیاه ، از شمال به روسیه ، از شرق به آذربایجان و از جنوب به ارمنستان و ترکیه محدود می شود. پایتخت و بزرگترین شهر این کشور تفلیس است.
هر شخصی ، با یک تبعه گرجستان ازدواج کرده باشد ، می تواند با ارائه مدارک مربوطه از جمله گواهی ازدواج ، گذرنامه ، عکس و درخواست رسمی ، منجر به اقامت دائم ، اقامت دائم گرجستان را دریافت کند.