خودآموز ویزای سرمایه گذاری

مهاجرت سرمایه گذاری

مهاجرت اقتصادی به عنوان یک امتیاز خالص برای جهان ، یک امتیاز مثبت برای کشورهای پیشرفته و یک امتیاز مثبت برای افراد و سرمایه گذاران بسیار ماهر است.در روزگاری که همه، مدعی دانستن همه چیز هستند، داشتن اطلاعات درست، مثل یک گنج بسیار با ارزش است. هدف درست، اطلاعات درست و اقدام به موقع، سه شاه کلید اصلی برای موفقیت سرمایه گذاری به شمار می‌‌آیند. ما با ذهنمان جهانمان را می‌سازیم و آن را کنترل می‌کنیم. هر اندازه که ذهن ما قوی‌تر و عمیق‌تر باشد، توانایی دیدن فرصت‌های فوق‌العاده در ما تقویت می‌شود. پس در واقع ما با ذهنمان کسب درآمد می‌کنیم و اگر ذهنی قوی داشته باشیم، ثروتمند می‌شویم. با شنیدن واژه «ریسک» به یاد کارهای شتاب‌زده و بدون فکر می‌افتیم و در سینمای ذهنمان کلیپ شکست پخش می‌شود! در حالی که ریسک کردن، یک استراتژی هوشمندانه است که باید آن را آموخت.ریسک‌ها از اینجا ناشی می‌شود که ندانید چه کاری انجام می‌دهید؟! پس برای کاهش ریسک، آگاهی خودتان را بالا ببرید. در این صفحه تلاش بر این است که اطلاعات مفیدی راجب مهاجرت سرمایه گذاری در اختیار شما همراهان عزیز قراردهیم.

۰۲۱۲۸۴۲۴۴۱۳

آمار و ارقام مهاجرت سرمایه گذاری

1 %
آمریکا
1 %
انگلیس
1 %
آلمان
1 %
کانادا

مزایای مهاجرت سرمایه گذاری

منافع ملی

دولت ها بدون تردید وقتی برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری را تنظیم می کنند ، سود می برند. در برخی موارد ، آنها مستقیم به خزانه خود پرداخت می کنند. در موارد دیگر ، آنها به سرمایه گذاری در اقتصاد خصوصی برای تقویت درآمد ملی و ایجاد فرصت های اقتصادی بیشتر نیاز دارند.

مزایای خانواده

یکی فرض می کند افرادی که از کشوری به کشور دیگر می روند معتقدند مهاجرت به نفع آنها خواهد بود. افراد معمولی از یک کشور در حال توسعه به طور متوسط باید انتظار داشته باشند که هنگام انتقال به ایالات متحده چهار تا شش برابر درآمد خود را کسب کنند. برای زیرمجموعه مهاجران موفقی که از سرمایه و همچنین نیروی کار کمک می گیرند ، توانایی آنها در استفاده مجدد از سرمایه گذاری های خود در کشورهایی که بازارشان بیشتر است ، امکان جمع شدن بیشتر ثروت را فراهم می کند ، که این یک وضعیت سودمند دیگر برای خود و کشورهای جدید اقامت است.

منافع اقتصادی کلان

شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد تفاوت سطح درآمد بین کشورها با تفاوت در بهره وری مرتبط است. اگر کارگران در کشوری بسیار بیشتر از کشور دیگر بهره وری داشته باشند ، محدودیت در مهاجرت منجر به کاهش کارآیی زیادی می شود. با استفاده از یک مدل ، ثابت هزینه های مهاجرت ، سود خالص برآورد شده از مرزهای باز تقریباً مشابه سود حاصل از یک معجزه رشد است که بیش از دو برابر سطح درآمد در کشورهای کمتر توسعه یافته است.

نکات ضروری برای مهاجرت سرمایه گذاری

خود آموزی قدم به قدم

درباره مهاجرت سرمایه گذاری اطلاعات بیشتری کسب کنید

همین حالا شروع کنید!

برای شروع مشاوره و تشکیل پرونده فقط کافی‌ست فرم مشاوره را تکمیل نمایید.

سوالی دارید؟

سئوالات متداول در همین صفحه را بخوانید، همچنین مشاوران ما منتظر تماس شما هستند.

۰۲۱-۲۸۴۲۴۴۱۳

سوالات متداول

پاسخ به سوالات شما پیرامون مهاجرت سرمایه گذاری

خیر ، اگر فقط در استرالیا ملک خریداری کنید نمی توانید اقامت دائم (PR ) دریافت کنید. اگر شما یک سرمایه گذار در خرید و فروش یا مدیریت املاک و مستغلات در استرالیا هستید ، ممکن است بخواهید درخواست نوآوری و سرمایه گذاری در تجارت (ویزای 188) را که مسیر دیگری برای اقامت دائم استرالیا است ، در نظر بگیرید.
خیر، شما به سادگی با خرید خانه در ایالات متحده نمی توانید گرین کارت دریافت کنید. در واقع ، داشتن املاک و مستغلات به طور معمول هیچ گونه ویزا یا سایر مزایای مهاجرت به شما نمی دهد. ... از طریق برنامه EB-5 ، شما و خانواده نزدیک می توانید از طریق سرمایه گذاری حداقل 500000 دلار واجد شرایط دریافت کارت سبز شوید.
وانواتو ، سنت کیتس و گرنادا بهترین برنامه های CBI هستند که به شما بیشترین ارزش را برای پول و مزایای گذرنامه می دهند. این برنامه ها عالی و همچنین بسیار محبوب هستند.
پاناما یکی از آسانترین کشورها برای دریافت اقامت دائم است و مسیرهای زیادی برای دستیابی به این امر دارد. خرید ملکی به ارزش 250،000 یورو فرد را واجد شرایط اقامت دائم یونان می کند
بستگی به این دارد که کدام برنامه را انتخاب کنید. برخی از سریعترین برنامه ها در کشورهایی مانند قبرس و باربودا است که کمتر از یک سال به طول می انجامد.