چندکشور برای مهاجرت که حتی فکرشم نمیکردید

سالهاست که کشورهای مختلف با وضع قوانین مهاجرتی سعی میکنند ماجرین را از سراسر دنیا به کشور خود جذب کنند. سه کشوری که قوانین ساده ای برای مهاجرت دارند ولی ممکنه حتی اسمشون رو هم نشنیده باشید صحبت میکنیم.

سالهاست که کشورهای مختلف با وضع قوانین مهاجرتی سعی میکنند ماجرین را از سراسر دنیا به کشور خود جذب کنند. سه کشوری که قوانین ساده ای برای مهاجرت دارند ولی ممکنه حتی اسمشون رو هم نشنیده باشید صحبت میکنیم.

  • اکوادور

این کشور کوچک آمریکای جنوبی بین کلمبیا و پرو واقع شده است . دلار آمریکا به عنوان واحد پول در این کشور مورد استفاده قرار می گیرد و هزینه های زندگی نیز بسیار پایین است.

شرایط اخذ پاسپورت اکوادور:

زندگی در اکوادور به مدت سه سال

داشتن حداقل 800 دلار درآمد ماهانه ثابت

عدم سوء پیشینه

  • پاناما

پاناما اجازه تابعیت مضاعف را نمیدهد یعنی قبل از واجد شرایط شدن برای اخذ تابعیت این کشور باید تابعیت کشور خود را رد کنید.

شرایط اخذ پاسپورت پاناما:

تکمیل کلیه آزمایشات پزشکی

زندگی در پانامه به مدت پنج سال

  • آرژانتین

آرژانتین فرصت های خوبی برای تحصیل و کار فراهم می کند ، در حالی که هزینه زندگی در این کشور نسبتاً کم است. اما برای واجد شرایط شدن در این مکان و نامیدن آن به عنوان خانه خود ، باید حداقل معیارهای درآمد ماهانه را داشته باشید.

برای دستیابی به تابعیت این کشور ، باید تمام مدارک خود مانند صورتحساب بانکی ، شناسنامه و سایر مدارک شناسایی را ارائه دهید.

  • اروگوئه

اروگوئه که با شراب و تانگو مشهور است .برخی از ویژگی ها مانند اقتصاد پایدار ، خیابان های تمیز و خدمات بهداشتی ارزان این کشور را به مکانی ایده آل در آمریکای جنوبی تبدیل کرده است. پس از اتمام زندگی به مدت پنج سال در این کشور (در صورت متاهل بودن سه سال) ، میتوانید درخواست تابعیت دهید.

  • بلغارستان

بلغارستان همچنین یکی از ساده ترین برنامه های شهروندی را نسبت به سایر کشورها در اتحادیه اروپا دارد. کارت اقامت بلغارستان می تواند تا پنج سال تمدید شود و پس از آن می توانید تقاضای تابعیت دائمی کنید. کل مراحل کار حدود 18 ماه طول خواهد کشید و در واقع در این مدت مجبور به زندگی در این کشور نخواهید بود.

در این مورد مطالب بیشتری بخوانید

تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان و دانشگاه های رایگان آلمان(شرایط اخذ پذیرش و هزینه ها)
اجازه اقامت آلمان یا کارت آبی
تحصیل در رشته ای دندانپزشکی یا پزشکی در آلمان
حساب مسدود شده برای اثبات تمکن مالی آلمان